Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1158
Nie zdziwiła bym się gdyby jeszcze bykowe w Polsce wprowadzili pod hasłem "równości w obowiązkach społecznych" czy innym shitem. Bezdzietni mają #!$%@?ć aby utrzymać bombeeelki bo oni są sami i nie mają co robić w życiu xd
#tvpis
  • 55
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: no nie ma sily. Panstwo zeby mialo pieniadze potrzebuje zastepowalnosci pokolen, wiec sa panstwa gdzie stosuje sie taki podatek od niebombelkowania

Państwo to taki duży magazyn amazonu co jak za wolno #!$%@? towar na półki to trzeba cie zgnoic i zabrac premie
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl To jest jakiś absurd, że wciąż u nas tego nie wprowadzili. Znaczy się ktoś może się całe życie bawić i tańczyć a później na starość funkcjonować tylko dzięki czyimś dzieciom, za darmo? No co do #!$%@? w ogóle?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
@DigitalStarGirl: Wprowadzenie bykowego to bedzie ostateczna rzecz ktora przesadzi o tym zeby #!$%@? z tego kaczolandu. Wczoraj i tak dostałem plaskaczem w mordę po raz kolejny miało być 1000 plus dla pracujących a bedzie 500 dla bombelkow ha tfu
  • Odpowiedz
@bukem: Dokładnie tak samo się poczułem. Już myślałem, że w końcu coś dostanę, ale nie #!$%@?. Wszystko dla bachorów za moje pieniądze. Na szczęście decyzja podjęta i za 2 tygodnie auf wiedersehen i jadę do helmuta.
  • Odpowiedz