Wpis z mikrobloga

@Brango: nie

p0lka to toksyczna baba przekonana o swojej zajebistości i uważająca że jej się coś należy z samego tylko powodu że jest :p

a tu masz babkę, z wiele mówiącym opisem¯\_(ツ)_/¯ dodatkowo bez żadnej toksycznej reklamy :p
No chyba że wolałbyś się dowiedzieć że ma dwójkę dzieci z miejscowym dilerem, który aktualnie jest pensjonariuszem ZK, na drugiej randce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja w tym wieku bajki jeszcze oglądałem zajadając się chipsami i pijąć cole ( _)


@Curus_Bachleda: Ona robiła najprawdopodobniej to samo, po prostu w przerwie między oglądaniem seriali na polsacie i chodzeniem z psiapsiółami po sklepach czasem ją jeszcze puknął jakiś grzesiu.
A ona myślała "przecież to nic takiego, jestem już dorosła i rodzice nie będą mi mówić co mam robić" i tak to się skończyło.

To
  • Odpowiedz
@Brango: Baba pisze szczerze w profilu że ma dzieci - źle, hehe, pośmiejmy się na Mirko.
Wychodzi to na jaw po kilku dniach znajomości - CO ZAAAA P0LKA MOGŁA TAK OD RAZU

I tak, trzeba być debilem, żeby w takim wieku mieć dwójkę dzieci, tylko że pomijacie fakt, że sobie sama tych dzieci nie zrobiła i w gruncie rzeczy mamy dwóch debili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brango:
Nie do końca
Tutaj jest młoda różowa, która sobie sp###liła życie, bo samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Tylko tyle jest informacji o niej
Mi się ona wydaje osobiście sympatyczna, co nie oznacza, że w jakikolwiek sposób bym chciał się z nią angażować
Bestialską, żałosną p0lką by była, gdyby miała rakowy opis w stylu "interesują mnie jedynie prawdziwi mężczyźni nie bojący się przyjęcia miłości od matki i jej szkrabów"
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: Ale 60 lat temu ludzie myli się raz na tydzień, żyli z pracy w polu a jak ktoś umiał płynnie czytać i pisać to było to wystarczające by nazwać go "inteligentem".
Wychowanie dziecka w zasadzie polegało na tym, żeby zapewnić mu jedzenie i możliwość spania w łózku w umiarkowanie ciepłym domu.
Teraz wychowanie i życie jest trudniejsze. Człowiek bez fachu/wiedzy/wykształcenia/pomysłu na biznes jest skazany na życie minimum.
Wychowanie polega też na tym by zapewnić dziecku minimalny standard + umożliwić mu naukę, nie obciążać go pracą fizyczną w młodym wieku, zapewnić mu opiekę medyczną (jeśli tego potrzebuje) oraz w miarę normalny, zdrowy współczesny rozwój.

przesadzasz. jeszcze 60 lat temu to
  • Odpowiedz