Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw: Nie bój się o mnie, nie chodzę ani w skupiska, ani do pedofili na msze ani nigdzie gdzie jest więcej ludzi. Nie musi mnie nieudaczny rząd trzymać za rękę bo sam myśle i umiem o siebie zadbać, tam gdzie trzeba w masce a gdzie jestem sam bez. Co nie zmienia fakty że są to nieudacznicy, epidemia ma się w najlepsze i to nie wina obywateli. A jak uważasz inaczej to
Gospodarkę zaorali, granice zamknęli i do teraz trzymają zamknięte, a to wszystko po to żeby ponad 2 miesiące od wybuchu epidemii odnotować rekord zakażeń. Jaka to jest banda nieudaczników, ja #!$%@?. No ale co zarobili na przekrętach z maseczkami, płynami, testami to ich.


@szymeg7: Kłapać łpzorem kazdy potrafi, ale powiedz co ty byś zrobił. Dobrze pamietam, jak kazdy tutaj klaskał napoczątku, zeby jak najszybciej zamykać granice i trzymać ludzi za ryj,
@szymeg7 napierdzielaj na rząd że nie ma wirusa i po cholerę zamykać, wychodz "na rowerek bo można", baw się w chowanego z policja na święta, po czym zdziw się, że liczba zakażonych rośnie...

Nawet mi was nie żal.

Powiem więcej, mieszkam we Włoszech i widziałem jak oni na serio do tego podeszli (pewnie efekt ciężarówek z ciałami do krematorium w Bergamo co wieczór) oraz porównywałem do tego, jak kombinują w Polsce bo,
Jaka to jest banda nieudaczników, ja #!$%@?.


@szymeg7: Nie są nieudacznikami, tylko politykami mającymi w dupie swoich rodaków. Nawet pomijając zupełnie afery maseczkowe, z drukowaniem kart bez ustawy i inne, wszystko było ustawione pod wybory 10-go maja:

- stosunkowo szybko wprowadzili dosyć ostre restrykcje, mając nadzieję, że się uspokoi do maja;
- robili celowo mało testów, żeby słupki nie wyglądały zbyt źle;
- z powodu powyższego przeoczyli mnóstwo ognisk zapalnych, które