Wpis z mikrobloga

@szymeg7 partia miernot i imbecyli popierana przez miernoty i imbecyli, szacun za to że Karakan potrafi te miernoty w ryzach za mordy trzymać, oby wreszcie zakończył się ich czas wraz z obaleniem prezydenta Dupy
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Co? XD To wina ludzi że nie noszą masek bo rząd zniósł ten nakaz? Tych samych masek które według biznesmana Szumowskiego najpierw nic nie dawały, potem dawały i mieliśmy nosić do szczepionki, a teraz już nie trzeba? XD No nieźle pisowcy, to było zabawne nawet
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Nie pompuj się tak pisowczyku bo pękniesz XD nieudaczny rząd, niezdecydowany, złodziejski, robiący przekręty nawet na epidemii, który mimo zamrożenia kraju na 2 miechy ma rekord zakażeń XD wracaj na nowogrodzką XD
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Nie bój się o mnie, nie chodzę ani w skupiska, ani do pedofili na msze ani nigdzie gdzie jest więcej ludzi. Nie musi mnie nieudaczny rząd trzymać za rękę bo sam myśle i umiem o siebie zadbać, tam gdzie trzeba w masce a gdzie jestem sam bez. Co nie zmienia fakty że są to nieudacznicy, epidemia ma się w najlepsze i to nie wina obywateli. A jak uważasz inaczej to
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: No popatrz, taki ładny wpis wysmarowałeś w którym zgadzam się z prawie każdym punktem (oprócz oczywiście głosowanie na długopisa) a #!$%@? się że takie ilości zachorowań to nie wina rządu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz