Wpis z mikrobloga

Halo mirki pomocy. Albo to ja jestem upośledzony albo nie wiem co. Od 3 tyg próbuje się nauczyć gry w #hoi4 ale no coś jest nie tak. ciagle dostaje wjeb od botów. Na chyba z 8 podejść raz udało mi się pokonać 3 rzesze grając ZSRR. Nie wiem macie jakieś tipy dla upośledzonego mirka? Może jakaś dobra duszyczka a by mi podpowiedziała w co iść i jak zwyciężać ku chwale wąsa stalina? #gry
  • 15
@SSKW: najczęściej wojny wysypują się przez braki w zaopatrzeniu. Sprawdzaj jak stoisz z infrastrukturą i produkcją uzbrojenia. Co prawda w trakcie 2WŚ w armii ZSRR jeden żołnierz miał amunicję do broni, którą trzymał drugi, ale takim wojskiem niewiele podbijesz. A, nie zapomnij o siłach powietrznych, one też mogą mocno pomóc
@Redesekrator: Mam dominacje powietrzną 300 fabryk #!$%@? aż miło. Tylko te pajace sie okopią plus dowódca i nagla mają po 800 obrony i tyle z ofensywy. I potem cyk desand na wydupiejewie dolnym i lecą jak do siebie
@SSKW: siły desantowe są strasznie upierdliwe. Jeden mireczek polecał mi kiedyś zrobić templatkę o rozpiętości 10 i użyć garrison order aby broniły portów. Jak stoisz z templatkami jednostek lądowych?
@Redesekrator: Lekkie czołgi pół na pół z pietą zmot do tego jakieś kampanie logi wsparcia i techniczne. I bataliony Ciękzie plus średnie czołgi z takimi samymi kampaniami wsparcia
@SSKW: ja na wszelki wypadek do każdych templatek dorzucam artylerię wsparcia, recon i inżynierów. Ja osobiście zawsze jadę z czołgami średnimi o ile mam na to surowce, ale każdy gra pod siebie
@SSKW: Zaminuj wybrzeże i małe dywizje na garnizon to ci desant nie będzie straszny. Jak chcesz osłabić rzesze to zajmij irak i iran bez paliwa zauważyłem, że ofensywa we francji idzie bardzo powoli.
@SSKW: Nie martw się. W mojej pierwszej grze ZSRR (drugiej ogólnie) prawie przegrałem z III Rzeszą. Zaatakowała mnie III Rzesza i odparłem atak, poleciałem do przodu, przekroczyłem granicę przedwojennej Polski i co? Dostałem po pyski i cofnąłem się praktycznie pod Moskwę, wtedy udało się odrodzić i dowaliłem III Rzeszy. Ta gra jest nieobliczalna.
@SSKW: to rób tak:
1. Nie pamiętam ile jest poziomów, ale zagraj na jednym z najniższych - ten poziom gdzie liczy Ci ropę i musisz ją mieć, bodajże przedostatni, bo później jest najłatwiejszy.
2. Zagraj III Rzeszą.

Z czym masz największy problem i kiedy?