Wpis z mikrobloga

Budka jednak u mnie zaplusował, był w stanie, w odróżnieniu od dzbana Schetyny, posłuchać rad mądrych ludzi - a to wielka umiejętność, szczególnie jak dookoła ciebie każdy wydaje się mądry i każdy mówi, że ma rację.

Kampania Trzaskowskiego póki co idzie wzorowo, a to dopiero początek. Mam nadzieję, że przyszykowali jeszcze coś ekstra. Maliniak coraz głośniej krzyczy na wiecach, czuć nerwy u Prezesa, po raz pierwszy od wielu lat czuję, że może się udać. :)

#wybory #neuropa #trzaskowski #bekazpisu #bekazprawakow #polityka
EvilToy - Budka jednak u mnie zaplusował, był w stanie, w odróżnieniu od dzbana Schet...

źródło: comment_1591454344ucJaQ4RNZs9opD80AIKF5L.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@EvilToy: w obozie reżimu sraja ze strachu pod siebie. Obserwuje od dawna paru ich trzecioligowych posłów na tt. Nigdy nic nie publikowali, a teraz retwitt jeden za drugim lecą. Widać ze za Trzaskowskim jest entuzjazm i dużo pary, a Dudajev wozi ze sobą jakieś koła gospodyń wiejskich i zmęczonych życiem klakierów.
  • Odpowiedz
  • 13
@baetky ten wywiad pokazuje, że w PO są ludzie. Zwykli, normalni, a przede wszystkim względnie równi ludzie. Co zas mamy w PiS? Kult jednostki. Na samym szczycie Kaczyński, na niższych szczeblach kolejni, którym to trzeba się kłaniać, a którzy zwyczajnie gardzą innymi, którzy są niżej i traktują ich wyłącznie jak instrumenty.
  • Odpowiedz
@EvilToy: XDD?? przeciez wy go #!$%@? hejtowaliscie ze NIE POSLUCHAL MADRYCH LUDZI I WYSTAWIL TRZASKOWSKIEGO zamiast sikorskiego, pamietam jaki byl kwik neuropy jak to oglosili, a teraz niby go chwalicie bo posluchal madrych ludzi? XXDD o #!$%@? chodzi


@Ascendant_: ja po przeczytaniu wywiadu zmieniłem zdanie
  • Odpowiedz
@EvilToy: Mam dziwne wrażenie graniczące z przekonaniem, że w kampanię Trzaskowskiego - mimo tego, że byli konkurentami do kandydatury - jest zaangażowany Sikorski. Czuć w niej inteligencję i zaczepność...
  • Odpowiedz
@baetky: wow, naprawdę świetny wywiad. Bardzo szczery i taki hmmm ludzki. Wyobrażacie sobie, żeby taki Kaczyński albo Duda mógł kiedykolwiek taki wywiad przeprowadzić?
  • Odpowiedz