Wpis z mikrobloga

#szczecin
Kupował z was ktoś buty w sklepie RUNEXPERT z doborem obuwia?
Dużo sobie doliczają za dobranie butów? czy ten koszt jest wliczony już w poszczególne buty i na tym zarabiają?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jerry3 kupowałem. Dobranie butów na podstawie analizy wideo Twojego biegu masz w cenie.

Jeśli chodzi o ceny samego obuwia to są mniej wiecej takie jak na stronach producentów.
  • Odpowiedz
@jerry3 generalnie tak. Poza tym że jest raczej drogo (o ile nie ma aktualnie promocji) to jakość obsługi jest bardzo dobra. Panowie znają się i doradzają.

Jak zaczynałem biegać to miałem problem z tym że buty neutralne np z decathlonu obcierały mnie po kilku km. Poszedłem do nich i dopasowali mi buty dla pronatorów. Mogłem u nich pobiegać w obuwiu wielu marek zanim zdecydowałem sie na zakup konkretnych.

Kolejne buty już
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jerry3: mi też ładnych parę lat temu robili tą analizę biegu. Nie kupiłam żadnych butów, bo w sumie jedyny model w moim budżecie nie miał dostępnego numeru. Drogo tam jest nie ma co ukrywać. Normalnie powiedziałam że dziękuję dostałam te wydruki z analizą i kupiłam potem w innym sklepie takie które mi polecali w run expert, jakieś tam asicsy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krolowamonika dzieki za odpowiedź, a faktycznie czujesz ze te buty sa dobrane dobrze ?

@jerry3: tak, są naprawdę dopasowane do mnie (chyba mi wyszła jakaś lekka supinacja) i mojego stylu biegania (80% asfalt).
Jak będę wymieniać to wezmę te same tylko model aktualny
  • Odpowiedz