Wpis z mikrobloga

@Shigella_: ta propaganda naprawdę działa. Przykładowo jak ostatnio dzwoniłem do rodziców i wspomniałem, że niemcom o wiele bardziej spadła liczba dziennych zachorowań koronawirusa a u nas w ogóle, bo trzyma się na stałym poziomie to natychmiast była reakcja jakbym zaprzeczył czemuś oczywistemu "a gdzie tam, co ty gadasz, u nas po problemie przecież" przykre to jest co ta propaganda robi starszym ludziom ( ͡° ʖ̯ ͡°) chociaż
  • Odpowiedz
@Shigella_: jak już ktoś jest na emeryturze to ma nieco mniej zmartwień, bo już nie musi się martwić o pracę, czy się towar sprzeda. Jak się ktoś zajmował np. rolnictwem to czy będą plony, jak sobie poradzić w danym roku z niższym dochodem, albo nawet stratami. Myślę, że inaczej już patrzą na świat, może wiek swoje też robi i człowiek trochę się zmienia. Jak ktoś ma mniej zmartwień to łatwiej coś
  • Odpowiedz
@Shigella_: TVPiS robi swoje. Wielu starszych ludzi ogląda głównie TVP i samo leci.
Ostatnio od wyborcy PiSu dowiedziałem się, że PO chce zamknięcia wszystkich elektrowni w kraju i niedokończenie elektrowni w Ostrołęce, to ich wina. Także widzisz w jakich ludzi celują.
  • Odpowiedz
@Shigella_: oj interesuja sie to wrecz sport narodowy ale jak sie czyta tylko gazety wladzy i oglada tylko tv wladzy to ma sie obraz jakis sie ma.

Jarek nie jest glupi wie ze wyborcy to frajerzy do kupienia
  • Odpowiedz
w czasach komuny nie wierzyli a przecież wtedy mówili to samo, jak to w naszym kraju jest super.


@Shigella_: W czasach komuny też większość wierzyła, zwłaszcza, że nie było internetu.
  • Odpowiedz
@Shigella_ ma duże bo ludzie karmią się wiedzą tylko z TVP, rodziców od dawna próbuje przekonać żeby szukali też informacji z innych źródeł, a nie tylko z jeden stacji. Jak grochem w ścianę, non stop TVP Info leci i nic nie zrobię, raz jak ojcu chciałem pokazać filmik jak faka pokazała posłanka PiS, a nie była to niefortunna stopklatka jak twierdzi TVP, , to mnie zwyzywał i tak się #!$%@? że prawie
  • Odpowiedz
Każdy ma swoją bańkę informacyjną ¯_(ツ)_/¯ podobnie twardy elektorat po nie widzi wad w swoim ugrupowaniu. Mi zajęło wiele lat zrewidowanie swoich poglądów z rzeczywistością. Trzeba wyjść ze strefy komfortu i weryfikować własne poglądy.
Polecam poczytać o kulisach obalenia rządu Olszewskiego, ustaleniach w Magdalence. O powiązaniach Urbana i WSI z założycielami TVN. O początkach kariery politycznej Tuska.
Co po niektórzy mogą przeżyć szok ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Shigella_: wykop nie jest reprezentatywna grupa spoleczenstwa, (m. in. jest duzo ponizej sredniej jesli chodzi o intelekt), tylko wykopkom sie wydaj ze jest odwrotnie XD
  • Odpowiedz