Wpis z mikrobloga

(siedzą w samochodzie) pojechaliśmy na pocztę, zapomniałem maski, k#rwa godzinę czasu myć się, (gadają o maseczkach), do apteki muszę zajść, jak się patrzy ten k#rwa sk#rwysyn, (jadą) szybciej teraz możesz jechać, zaraz rozbijem się dla ciebie za mocny ten samochód, (włączył koguta) niech będzie na razie k#rwa
K: (wyłączył) nie można jechać na...
M: majora wieziesz, dobrze że to nie niebieski, o kerfur, na razie
----------
przyjechaliśmy i od razu mieliśmy widzów, (pozdrawia), jajka z wioski włożyłem do lodówki, pęknięte możesz zjeść
K: to trzeba ugotować
M: to gotuj, pieczątkę zmarnował mi, za dużo wlałeś oleju, zamazałeś, urzędowe czerwone a ja będę miał czarne, byłem na poczcie komornik sądowy, chyba te 200zł żeby wpłacić, zawiadomienie dłużnika wierzyciela o zaległy rachunek bankowy, sąd Lublin, to małymi literkami, (drugi list) prokuratura zawiadamia jako pokrzywdzonego, nie wiem co to, (kolejny list z sądu), 30 sprawa będzie
K: dla mnie takie same przyszło, a do komornika można zajechać i sprawę wyjaśnić
M: samochód jest można jechać, o witaminy
K: komornik weszedł ci na rachunek w agricoli i mbank
M: było pokryte w tamtym roku, drugi raz naliczyli
K: trzeba lusterko przykleić żebym widział jak cofać
M: to się przyklei, na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
Pobierz I.....u - (siedzą w samochodzie) pojechaliśmy na pocztę, zapomniałem maski, k#rwa god...
źródło: comment_1591366489McqXMMiuL2cdOYUnNQ3aI9.jpg
  • 12
@LadniePieknie: trzeba czekać, pewnie jak się nie uda za coś zapłacić w sklepie kartą albo wypłacić kasy to udadzą się do komornika i będziemy wiedzieli. Szczur jednak będzie mógł skorzystać z kwoty wolnej i wypłacić w banku do około 1500 złotych.
@piSSowiec39: Przecież co jakiś czas słyszymy, że degenerat dostał za coś mandat to pewnie i we wcześniejszych latach było podobnie, mógł mieć różne mandaty, grzywny i ma pewnie zajęcie na jakąś drobną kwotę. Nie blokuje to korzystania z rachunku w normalnych bankach (jest kilka dziwnych wyjątków) a jedynie konkretną kwotę.