Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieliście ze swoimi rodzicami rozmowę dotyczącą seksu? Moi uznali, że nie ma tematu i w sumie racja, bo nigdy nawet na randce nie byłem. Jak w filmie się mają ruchać to też od razu mówią: co to za głupoty weź to przełącz xd Jestem ciekawe jak to u was wyglądało
#przegryw #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda10d5812485f6842b99ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
  • 15
gaduła: Nie rozmawiali ze mną. Nie uważam też żeby to cokolwiek w moim życiu zmieniło. Na pewno nie zwiększyłoby liczby randek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zabezpieczanie się jest dla mnie jakąś oczywistą rzeczą odkąd usłyszałem o seksie, resztę informacji znalazłem w internecie.

Zaakceptował: sokytsinolop
@AnonimoweMirkoWyznania: pierwszego chłopaka miałam w wieku 17 lat. Kiedyś przyszedł po mnie do domu. Matka moja patrzyła na nas z okna. Dla tej historii jest ważne, że mam krótszą nogę i kuleję. Na drugi dzień matka mówi: widziałam jak ty krzywo idziesz. To jej powiedziałam, że mojemu chłopakowi to nie przeszkadza. Na co matka: prawda, nogi i tak zawsze na boki idą. I to była moja cała edukacja seksualna w domu
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja mama miała w domu kolekcję książek dotyczących medycyny, anatomii i ciąży w szczególności, więc w sumie to od dziecka wiedziałam jak to wygląda. Czasami dopytywałam o rzeczy pokroju „a czym jest ta Kamasutra reklamowana na stronie z aplikacjami i muzyczkami do pobierania?”, nigdy nie był to jakiś szczególny temat tabu. Jak się zaczęłam spotykać z moim pierwszym chłopakiem jak miałam 18 lat to upewniła się tylko czy wiem że