Wpis z mikrobloga

  • 0
@dudi-dudi czemu nikt nie zajmuje się publicznie wątkiem że policjant i ofiara pracowali razem w nocnym klubie??? niewygodny temat ??? brudne interesy obu panów??
  • Odpowiedz
: Wyczuwam lewaka, bo kompletnie nie zrozumiałeś. Dwóch aktorów i tysiące idiotów.


@vincent38: każdy, z kim się nie zgadzam i nie wierzy w moje foliowe teorie to lewak, proste.
  • Odpowiedz
@alpag: Kolejny lewak. Lewak charakteryzuje się tym, że jak zrozumie 50% przekazu to jest dobrze. Zrozumiałeś: "Wyczuwam lewaka" , resztę sobie wymyśliłeś, bo uzasadniłem dlaczego uważam jego myślenie za ułomne. Wcale nie dlatego, że się z nim nie zgadzam.
  • Odpowiedz
Kolejny lewak. Lewak charakteryzuje się tym, że jak zrozumie 50% przekazu to jest dobrze.


@vincent38: To skoro zrozumiałeś 100% oświecony prawaku, to nam to wytłumacz.
  • Odpowiedz
@alpag: Już ci to wytłumaczyłem. Lewak bardzo mało jest w stanie zrozumieć. Ty jesteś przykładem - w kilku komentarzach muszę ci ten oczywisty fakt wyjaśniać. Ale ty i tak nie załapiesz.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi

Dlaczego tak #!$%@? intepretujesz teorię spiskową jakoby policjant był aktorem a sytuacja wyreżyserowana?

Mogło tak być, a reszta została nakręcona przez pożytecznych idiotów w osobach celebrytów i mediów.

Dużo dowodów wskazuje że akcja była zaplanowana i celowo rozdmuchana. Nie twierdze że ten policjant był aktorem ale mogło tak być.
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: w tej hipetezie jest błąd. "czarnoskórzy plądrujacy wszystkie sklepy to statyści" - jeżeli scena mordu została odegrana dla nich to oni są odbiorcami tego przedstawienia, a pladrowanie sklepów to ich reakcja po seansie. Statysta podpisuje umowę i od początku jest wszystkiego świadomy.
ale propsy bo połowe zrozumiałeś
  • Odpowiedz