Wpis z mikrobloga

Siema mirki z pod tagu #mirkokoksy

Mam pytanie: jaką odżywkę można brać przed snem zamiast kazeiny? Okazało się niestety, że mam mega mocną nietolerancję na to białko i wyszło to dopiero jak zacząłem w takim stężeniu ją jeść codziennie.
  • 5
@Bigs: wpc, albo ewentualnie jakiś miks białek. Kinetyka wchłaniania białka ma dużo mniejsze znaczenie niż przedstawiają to producenci. Najlepiej i tak normalny posiłek.
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: ok dzięki

@MefjuB: ok dzięki. Tylko mam pewne ograniczone możliwości, np. twarogu nie mogę jeść w dużych ilościach. Jak byłem na redu i już miałem dużo nabiału w diecie to zaczęły się problemy skórne i bomby gazowe. Myślałem, że to przejściowe... Potem wrzuciłem kazeinę do diety i do teraz leczę się z alergii skórnej :p. Więc zostało by mi szamanie dużych ilości kury albo fasoli :D
@Bigs: Zjedz po prostu to co Ci pasuje, tak żeby białko się zgadzało. Jak nudzi Ci się kurczak to zmień na np. schab, chudą wołowinę, rybę itp. Opcji jest wiele.
@MefjuB: tylko, że nie chce jeść niewiadomo ile mięsa i ryb dziennie. Raz, że mi się znudzi, dwa - że zbankrutuję. Poza tym chcę mieć np. 2 dni wegetariańskie w tygodniu. A wtedy białko wchodzi w grę.