Wpis z mikrobloga

#!$%@? to jest skandal:

http://www.wykop.pl/ramka/1267867/gimnazjum-salezjanskie-tlumaczy-to-nie-smietana-a-pianka/

Oświadczenie mówiące, że to wcale nie była bita śmietana tylko pianka do golenia, a później na serwerze tej szkoły znajdują się zdjęcia na których widać stojące obok opakowanie bitej śmietany. Chyba pierwszy raz w życiu jestem oburzony.

#gorzkiezale ##!$%@?
  • 18
@Postronny: Nie rozumiesz chyba sytuacji, dla mnie sam fakt zlizywania tej bitej śmietany byłby jeszcze do zrozumienia, różne są zwyczaje na różnych chrztach obozowych itp., ale sytuacja kiedy w oficjalnym oświadczeniu bezczelnie kłamią jest dla mnie nie do pomyślenia.
@relik39: Wiem, że jesteś czerwony i każda możliwość pojechania po kościele jest dla Ciebie okazją do podniety, ale Cię zmartwię jestem ateistą więc guzik mnie obchodzi, że to był ksiądz, widziałem wiele tego typu otrzęsin na obozach harcerskich i robienie z tego afery to debilizm.
@KikU: Weź na rękę nałóż bitą śmietanę czy piankę i spróbuj zamknięte usta przyłożyć i cofnąć taki sam efekt.

@relik39: Debilizm pokroju bycia lewakiem który ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem i przez chorą nienawiść robi aferę z błahostki. Pewnie jakby to był Biedroń i nastoletni chłopcy to już byłoby ok.
@Postronny: Przestań pieprzyć chłopcze, bo gówno wiesz o mnie i moim stanowisku do Kościoła katolickiego, którego tutaj Tobie tłumaczyć nie będę.

Cytuję teraz sam siebie: "Sam fakt zlizywania tej bitej śmietany byłby jeszcze do zrozumienia, różne są zwyczaje na różnych chrztach obozowych", ale te kłamstwa są dla mnie skandaliczne.

I w przeciwieństwie do Ciebie ludzi nie oceniam na podstawie ich przynależności, z księżmi tak jak z innymi mężczyznami, zdarzają się klawi
@KikU: Tobie napisałem tylko o tej śmietanie. Dalej było do relika który należy do grupy która zawsze lubi sobie pojechać po kościele, co nawet mnie jako ateistę irytuje.