Wpis z mikrobloga

Czy ktos z Was tez ma zestaw Architecture Studio (21050)? Zestaw z 2013 roku, cena katalogowa 699,99 i raczej specjalnych promek na niego nie bylo. 1210 elementow, glownie bialych, ksiazka, sortery. Kupilem z oficjalnego sklepu Lego i niestety wyrzucilem pudelko.

Jesli ktos z Was ma, jak Wasze wrazenia z budowania? Ja bylem bardzo nahajpowany przed kupnem, a potem okazalo sie, ze jednak w praktyce trudno zlozyc cos co sie akurat wymarzy z 1210 klockow. Da sie budowac raczej male konstrukcje. Ksiazka za to naprawde fajna.

#lego #legoveyna
V.....n - Czy ktos z Was tez ma zestaw Architecture Studio (21050)? Zestaw z 2013 rok...

źródło: comment_1591275917qrHnweEntuu1cfigHmVwKV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Veyn: układania i zabawy, nie mam innych architecture bo bym się wciągnął w długi że chcę wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to jeden zestaw idealny.

A widzę co masz na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz kryzys panie ale no miałem złudną nadzieję wtedy że ktoś się pobawił i taniej niż że to limitka i będzie co raz drożej
  • Odpowiedz
@Veyn: mam ten zestaw i tak jak mówisz - klocków jest trochę mało, by budować złożone konstrukcje, ale z drugiej strony książka (świetna swoją drogą) bardzo pomaga w ogarnięciu sposobu myślenia, by przestawić się na takie małe konstrukcje. Generalnie jestem zadowolony :)
  • Odpowiedz