Wpis z mikrobloga

@Norbit11: jak dla mnie - AMD

na ten moment


@seba95x: ja bym podkreślił, że na ten moment i nic więcej. Jeżeli różnice rzędu do 15% w niektórych grach są szalenie istotne to tak, ale jeżeli większa uniwersalność - to AMD w przedbiegach

Skoro OP chce 240Hz to zakładam, że CS? A jak CS to już 3300X potrafi prześcignąć 10600K, więc jednak imo nadal ze wskazaniem na AMD.
  • Odpowiedz
@CorpusCallosum: Właśnie też tak myślałem, ale dawać prawie 3k zł za samą płytę i proca to sporo, a tak może przeczekałbym rok na 3600+ b550/x570 za max 2k zł i tysiaka mógłbym dołożyć do 4700x.
  • Odpowiedz
@majk3l: gdzie 3300X potrafi prześcignąć 10600K w CS:GO? Chętnie zobaczę jakieś rzetelne testy.

Jeśli maks FPS jest najważniejszy, to tylko Intel i nawet z tym nie handlujcie. Natomiast, jeśli ma być opłacalnie, to AMD.
  • Odpowiedz
@Norbit11: Jeśli chcesz mieć 240fps to Intel i szybkie ramy. Jeśli chodzi o opłacalność to kupić teraz B450 od MSI np. tomahawk, gaming plus, b450-a pro lub X570 i poczekać na 4 generację ryzenów.
  • Odpowiedz
@Norbit11: pytasz o wzrosty po OC? Tak, intel od dawna był pierwszym wyborem dla overclockerów, szczególnie tych bardziej ambitnych


Dlatego wrzuciłem film od Hardware Numb3rs.

A wiesz ilu "zwykłych" użytkowników robi jakieś poważniejsze oc? A z promil. Dlatego AMD jest takie popularne. Po prostu składasz i masz 95% mocy.
  • Odpowiedz