Wpis z mikrobloga

Mirkowie, pomóżcie nałogowcowi. Zerwałem z klasycznymi fajkami na rzecz iqosa 2 lata temu, nie kupiłem w tym czasie ani jednej paczki normalnych szlugów. Chciałbym teraz przejść na coś potencjalnie mniej szkodliwego czyli #epapieros . Problem jest taki, że ja już kiedyś z takiego urządzenia korzystałem i problem dla takiego nałogowca jak ja jest taki, że muszę mieć jakoś odmierzane kiedy wypaliłem równoważność fajki, bo inaczej jestem w stanie vapować całą dobę i kłaść się spać z bólem głowy i drżącymi mięśniami. Możecie polecić jakieś takie urządzenia które pomagają, a najlepiej wymuszają na użytkowniku wstrzemięźliwość?
#epapierosy
  • 3
@Thundercock: Takich w zasadzie nie ma. Taki nawyk wstrzemięźliwości musisz wyrobić samemu. Ja np ( ͡° ͜ʖ ͡°) vapuje sobie 3 tanki dziennie i to jest dla mnie maks. Taki sobie limit postawilem. Po prostu jakos idealnie mi tak wychodzi ze koncze 3 tanka wieczorem i nyny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiec da sie a zdrowotnie jest swietnie po prostu nie mam żadnych
@Thundercock: Możesz postawić sobie limit x ml na dobę (lub po prostu napełnionych tanków) i ew. przygotować/kupić liquid, który niezbyt lubisz lub czystą bazę, żeby móc povapować ponad ten limit. Nie używaj do tego celu smaku, który lubisz, tylko czegoś, czego właśnie nie będziesz "pykał" dla smaku.