Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dallasstudios

Ktoś pytał, nie mam konta na wykop, więc odpowiadam - kilka miesięcy wstecz na strimie przyznał, że jest od 8 czy 9 lat bezrobotny. Polecam klasyk z bilarda żeby samemu stwierdzić czy ten człowiek nadaje się do pracy zespołowej z kimkolwiek. Jeżeli ktoś porafi obcych ludzi wyzywać od tak to ma srogie problemy ze sobą, o nazywaniu wiernych widzów cyt. "śmieci@mi" nie wspomnę. Poza tym twiedził, że przy zacnej pompie może strimować codziennie do białego rana więc tylko chwalić ten "magazyn". O tym, że widzowie zasponsorowali wszystkie wyjazdy i sprzęt do srimowania to też wypada wspomnieć. Coś mało płacą na tym magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed7e064812485f6842b9648
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania to z czego on się utrzymuje, bo pokazywał że ma całkiem dobre ubrania, sprzęt, telefon komupter na który nie jeden z nas musiał by z oszczędzać, w omsi ile #!$%@?ł i inne giery, kije do bilarda miał zajebiste, rower tak samo, jeść pewnie też byle czego nie je, więc wierzyć mi sie nie chce że jest bezrobotny
  • Odpowiedz
OP:
Przecież nie raz wspominał, że sprzęt do nagrywania, komputer, modernizacja tego sprzętu to było z donejtów. Ile razy zbierał na wyjazd do DE na twitchu ? dwa razy ? Poza tym nie mieszka sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc za mieszkanie i jedzenie nie buli. Z "#!$%@? na magazynie" można te pare stówek na miesiąc oszczędzić i nie sępić na wszystko od widzów. Dlaczego strimy to
  • Odpowiedz
@Shokar01: Mówił, że ubiera się w C&A więc to średniak ale na pewno gdzieś tyra po pracach fizycznych, ewentualnie zasiłek albo coś takiego choć wątpię. Mimo wszystko zostawiłbym jego życie prywatne bo jest jaki jest ale my nie musimy zniżać się do jego poziomu.
  • Odpowiedz
Tekssass: No siema tu Tekssass, ten który tydzień temu przywitał zmienionym wtedy nickiem, po kilku minutach oczywiście ban :)

Ciekawi mnie tylko czemu temat Steinbacha traktuje jak temat tabu, spoko nie chce do tego wracać, tylko w takim razie jest hipokrytą no bo czemu filmik "Odpala GTA 4" jest nadal dostępny?

Pamiętam jak na zlocie pod spodkiem mówił że ma pomysły, będzie się działo, a skończyło się tylko na kilku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mnie to zastanawia że może sobie pozwolić na strimowanie do późnych godzin w środku tygodnia. Pewnie tyra na umowie zlecenie w jakimś januszexie gdzie mają #!$%@? na to czy stawi się w robocie bo i tak za urlop nie płacą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest dostępny bo zarabia, dallas kiedyś mówił, że na tym filmie zarobił parę tysięcy, tak samo mówił, że te które zrobił jakiś czas temu zwrócą się za parę lat,

a tak zostało mu żebranie na twitchu z wielkim fochem "spoko może być stream za tydzień".

dokładnie, ogromny i potwornie zmarnowany potencjał przez jego głupią butność i ego.
  • Odpowiedz