Wpis z mikrobloga

WF w szkołach od podstawówki do liceum to najbardziej gówniane zajęcia i marnotrawstwo pieniędzy podatnika, a nauczyciele tego gówno-przedmiotu to ameby bez ambicji pobierający łatwą kasę. Change my mind.

Przez całą moją edukację jedyne czego mnie nauczono na tym przedmiocie to przewrót (majowy) w przód i skok na kozła.
12 lat.
Zajęcia polegające na kopaniu kawałka gumy, okazjonalnie odbijaniu jej. Nie masz żadnego wyboru co do tego co chcesz robić. Masz robić to co ci każe nauczyciel czyli kopać piłkę. Oczywiście spierdon here więc dynamiczne Mateuszki pykają cię na boisku jak jeszcze mniejsze dziecko niż w rzeczywistosci jesteś i budujesz w sobie kompleksy, że coś z tobą jest nie tak skoro nie możesz dorównać kroku. Przecież nauczyciel WF nie nauczy cię jak wyrównać do poziomu z lepszymi xDD tylko podaj do tego najlepszego i stój na obronie pionku xDD Wymagasz od niego pracy? Zapomnij.

Może chciałbyś spróbować jazdy na łyżwach? Zapomnij. Boks? A na co to komu? To może jazda na deskorolce? Zgłupiałeś?Stań na bramce i zamknij gębę.

Mija 10 lat od ostatniej twojej lekcji WF. Po drodze poznajesz 2 dyscypliny sportowe, których uczyłeś się na własną rękę i masz poczucie utraconego czasu przez biedacką ofertę edukacyjną tego kraju z dykty. Natomiast masz w #!$%@? złej woli w kierunku wszystkich nauczycieli WF i polskiej edukacji, którzy woleli skupiać się na dynamicznikach, a na resztę machali ręką, bo tak wygodniej, taniej, szybciej.

#wf #edukacja #polskieszkoly #gownowpis #boldupy #sport #gorzkiezale
Szumny - WF w szkołach od podstawówki do liceum to najbardziej gówniane zajęcia i mar...

źródło: comment_1591194201Id8YzTnt8p8TPqTmGpefml.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Szumny: Nie uogólniaj. Ja miałem super WF-istkę, która widząc moje świetne wyniki w skoku wzwyż (podstawówka), załatwiła mi personalne treningi na AWF (które olałem przez własną głupotę).
A swego czasu byłem z kobietą która pracuje jako nauczyciel WF, a po godzinach jest instruktorką fitness i bardzo się jarała swoją pracą.
  • Odpowiedz