Wpis z mikrobloga

@Probz: mieszkam teraz za miastem i jakiś tydzień temu jakieś zwierze pogryzło mi przewody w samochodzie. Teraz jestem prawie pewien, że to była sojowa kuna z antify...
Mongoł jest sprytny i wie, jak kościć pienionc z frajerów.
Swoją drogą oni chyba muszą być bardzo bogaci, każdy ich r#@$cha na hajs, od kościoła zaczynając na pseudodziennikarzsch kończąc. xD Nawet mi ich nie żal.
A jeszcze z Moskwy trochę kopiejek też wpadnie.
@szunis @andrzej-roman właśnie ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony straszny dzban, odleciany skrajny prawicowiec, szur. Z drugiej strony posługuje się syndromem oblężonej twierdzy nagminnie, gra na mocnych uczuciach, stosuje clickbaitowe tytuły i zaprasza turbosłowian, płaskoziemców i antyszczepionkowców. Może więc faktycznie nie jest jakimś ekstremistą, a chłodno kalkulującym typem łasym na kasę. #!$%@?, sam nie wiem.
@szunis: czyli myślisz, że oba czynniki są prawdziwe? No może. Tak czy inaczej trzeba przyznać, że dobiera tematy i gości tak, że nawet ludzie niezgadzający się z nimi wejdą i zobaczą, bo będą ciekawi czy taki poziom odjechania to nie fejk. Podobnie według mnie jest z Krzysiem Atorem Woźniakiem.
@WedrowiecAtte: Gościem co to prowadzi tylko swój biznes nie jest, on serio w to wszystko wierzy o czym rozmawia.
Z czysto biznesowego punktu widzenia zaprasza celebrytów po których wie że należą do środowiska myślącego tak jak on.
Gość wie że teorie spiskowe się zawsze sprzedają, a że sam w nie głęboko wierzy to ciągle o nich nagrywa, jego twitter też jest pełny tego ścieku.