Wpis z mikrobloga

@ziemba1: żałosny rasisto Egipt jest w Afryce, Polska to kraj, który został podbity przez prawie każdego kto próbował, był i jest wiecznie zacofany i nic nie znaczy, nie zatrzyma też zmian ideologicznych na świecie i twoje śmieszne obrazki nic tu nie dadzą
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: ja tam wierzę, że lewactwo jednak nie zmieni najpiękniejszej i najmniej opresyjnej wobec kobiet i gejów cywilizacji na świecie w cywilizacje multikulti, chatek z gówna i stawiania kloca na torach/ulicy
  • Odpowiedz
@xorm199: wy w ogóle odróżniacie starożytny Egipt od islamskiego kraju pod tą nazwą? XDD Są swoją drogą przypuszczenia że starożytni egipcjanie mieli jaśniejszą karnację niż dzisiejsi
  • Odpowiedz
@ziemba1:
Tak tylko wspomnę, że Polak- Czochralski- opracował pierwszą i do teraz jedną z najpowszechniej używanych technik uzyskiwania monokryształów do półprzewodników, a mostek prostowniczy, tzw. Mostek Graetza, został wynaleziony przez Karola Pollaka, który, a to Ci przypadek, był Polakiem.
A to tylko dwa wynalazki, które sobie przypomniałem.
Tak więc mimo bycia małym Narodem gdzieś w środku Europy mieliśmy istotny wkład w rozwój technologii.
Można by napisać, że to dzięki Polakom
  • Odpowiedz
@ziemba1: a co takiego osiągnęli Polacy? W sumie nic. Skłodowska gdyby nie wyjechała do Francji to pewnie by skończyła w jakiejś szkole pod Skierniewicami
  • Odpowiedz
  • 0
@ziemba1 on opisuje swoja mame tatę i dwóch facetów tj rodziców. Daj mu spokój bo on przez swoje trzy życia nie zrozumiałby co do niego piszesz.
  • Odpowiedz
@ziemba1: Ogólnie to typ nigdzie nie napisał że polak nic nigdy nie osiągnął jak bardzo mocno przyjrzysz się temu screenowi. Jedyne co raczej chciał powiedzieć to, że przypisywanie sobie lotu w kosmos bo ma się takki sam kolor skóry co 2 astronautów, którzy raczej nie skręcili sami tej rakiety, jest co najmniej idiotyczne.
  • Odpowiedz
@FotDK: czarni również pracują w spacex czy w NASA, natomiast posty do których odnosił się tamten wpis wyglądały tak, że biali byli wychwalani i prezentowani tylko jako najlepsi, a czarni jedynie jako ci niszczący miasta, #!$%@? dlaczego ja muszę tłumaczyć tak oczywiste rzeczy, tutaj chyba naprawdę większość ma 12-15 lat
  • Odpowiedz