Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do https://www.wykop.pl/wpis/49828513/jak-walczyc-z-takimi-przyglupami-uparli-sie-ze-zaw/

W świetle informacji podanej przez 2 konsultantów UPC - do zawarcia umowy dochodzi po rozmowie telefonicznej i potwierdzeniu mailowym. Skoro nie potwierdziłem mailowo umowy, to oznacza, że nie została ona zawarta. Koniec, kropka.

@iktorn83:

przecież to się normalnie wyłącza w MojeUPC przez stronę internetową jednym kliknięciem


Problemem nie jest wyłączenie, tylko fakt, że nie powinno to zostać włączone.

@OsraneMajtyXD:

No a czemu nie wylaczysz tego na upc.pl skoro napisali, ze mozna?


Nie mam zamiaru wyłączać czegoś, co nie powinno zostać włączone.

@Catmmando:

żeś se problem znalazł,


fałszowanie oświadczeń woli przez operatora jest według mnie poważnym problemem

@LordDockers:

Skoro do 11/06 masz okres testowy to oznacza, że 12/05 przedłużyłeś umowę

problem w tym, że umowa nie została przedłużona.


//
#internet #upc #debilizm #burdel
  • 7
@login-jest-zajety:

Dzięki za rady. Napisałem już maila (ale przy pomocy przycisku "Odpowiedz" - więc zakładam, że chyba go nie otrzymali), rozmawiałem z konsultantem na infolinii oraz złożyłem formalną reklamację. Spokojnie czekam, nigdzie mi się nie spieszy, mam łącza rezerwowe.

Uważam jednak, że przedłużenie umowy nie jest czynnością zbyt skomplikowaną - jeżeli dochodzi do takich sytuacji, to chyba gdzieś w polityce obsługi klienta są błędy.
//
@LordDockers:

ale z takim podejściem wróżę jeszcze stresy w przyszłości ;)


nie stresuje mnie sytuacja, ale autentycznie szokuje bałagan w UPC:
1. nie czekali na potwierdzenie mailowe i uważają, że umowa została zawarta
2. pomimo zgłoszenia na infolinii - nie potrafią załatwić tak banalnej sprawy od ręki.
//
To jest właśnie UPC, u mnie po zakończeniu umowy, oddaniu sprzętu i wyprowadzce do innego miasta potrafili dzwonić jeszcze 7 razy i oferować przedłużenie umowy, która się dawno zakończyła. Potem mnie nękali, że może ktoś inny pod tamtym adresem mieszka i chce umowę, mimo że pod tym adresem z tego co wiem jest podpisana umowa z UPC. Ogólnie mają problem z przepływem informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)