Wpis z mikrobloga

@ryba_twojej_mieczty: I uwierz mi że większość yorków które znam są dużo większymi agresorami niż jakikolwiek amstaff którego znam xD
Po prostu przeważnie to nie jest pies do którego wychowania podchodzi się poważnie, przeważnie to taki żywy pluszak który może wszystko, a jak na kogoś dziamga to jest super słodki. A potem taki yorczek, który wierzy że jest silnym przywódcą stada startuje to każdego napotkanego owczarka (no pewnie są też takie które
@zsokiemowocowym. @smutny_kojot : To głupio zabrzmi ale może być w tym troche racji, ponieważ pitbulle są chyba częściej posiadane przez jakich patusów, dresiarzy lub osoby, które chcą psa do ochrony domu, którym nie zależy na dobrym trenowaniu swojich psów. Wszystko zależy od wychowania psa każdy pies niezależnie od rasy może być agresywny lub łagodny.


@Piranie: Dobrze napisane - albo nie zależy na wychowaniu, albo wręcz zależy na wychowaniu żeby był
@Crock92 Statystycznie york jest najbardziej agresywną rasą, atakuje najczęściej, co nie zmienia faktu, że zagrożenie z jego strony jest śmieszne. Zagrożenie ze strony źle ułożonego pitbulla czy amstaffa jest już realne, więc tu nie ma co ekstrapolować na całą grupę.
że zagrożenie z jego strony jest śmieszne


@ryba_twojej_mieczty: O tym właśnie piszę ;) przeciętny york jest takim samym (albo jak sam piszesz) dużo większym agresorem niż przeciętny pitbull - z tym że na 100 ataków yorka 95 się kończy salwą śmiechu, 3 pogryzionymi sznurówkami a 2 podrapaniami w okolicach kostki. A u pitbullów wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak z tym że dużo więcej osób boi
To głupio zabrzmi ale może być w tym troche racji, ponieważ pitbulle są chyba częściej posiadane przez jakich patusów, dresiarzy lub osoby, które chcą psa do ochrony domu, którym nie zależy na dobrym trenowaniu swojich psów. Wszystko zależy od wychowania psa każdy pies niezależnie od rasy może być agresywny lub łagodny.


@Piranie: ja #!$%@? i znowu ten argument, że wina właściciela bo nie ułożył. To jest agresywna rasa tak samo jak
@ponury_szatniarz: no i czekam na jakiś komentarz lewaka xD Bo już widziałem tłumaczenie "naturalności xD) homoseksualizmu tym, że w naturze też występuje. Btw, wyobraźcie sobie, jak jakiś homo człek, tłumaczy swojemu dziecku (xD) np. walące się nawzajem na ulicy kundle w stylu: "bo one się kochają" xD2^