Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się tak wyczerpany życiem, przez #depresja , że już powoi nie daję rady. W ciągu 1.5 roku brałem 4 leki i nic nie pomogło na dłużej :((. Nie mam jakiegoś problemj typu brak pracy (narazie studiuję), brak powodzenia czy jakkes tam kompleksy wygladowe. Byłem w związku nic to nie zmienia w kwestii mojej depresji, zarabiałem dobry hajs jak na młodego czlowieka, też #!$%@?. Każdy dzień to orzymuszanie się do jak najdłuższego spania, zeby sie wylogować, kazdy dzień z uczuciem beznadziejności z myslami typu dlaczego muszę życ, pretensje w glowie do rodzicow, mimo że sa kochani to no po prostu nie wiem co już mam robić w teorii mi nic nie brakuj3. Chcę żyć sobie spokojnie, żeby życie było do przełknięcia :(, ale póki co tak ni jest. Po lockdownie idę do #psychologa i pewnie za jakiś czas bede musiał wrocić do psychiatry testowac nowe leki, może coś pomoże :(( Żeby nie było, to świat zewnetrzny tylko mnie dobija :((

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed6ddc7a913fb53fa4e8513
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 3