Wpis z mikrobloga

Activision pokazało, że liczą się dla nich większe wartości, więc postanowiły z powodu dobrego serca nie wydawać nowego sezonu... jak to było?

na świecie wybucha światowa pandemia, kolejne kraje zamykają granice

acti stwierdza, że ludzie są w domu,ale oni nie chcą zarabiać w tak cięzkich czasach więc nie wydają teraz updateów... a nie, tego nie robia

acti dodaje tryb do gry z ZAKAŻONYMI ludzmi i twoim celem, jako osoba chora jest zarazić jak najwięcej innych osob XDDD

acti jednak usuwa tryb, gj Activision... ale nie, nie usuwa dlatego, że jest to niemoralne, robią to dlatego, bo naet tego nie umieli zbalansować i gracze za szybko wbijają karnet bojowy i lvl

gra jest zbugowana, kod jest popsuty, co 2 dni są update'y po 200mb, czasem 20gb, różnie, jak się kliknie tak robią xD


wybuchają zamieszki w stanach, jednym z 200 krajów w którym ludzie grają w coda

acti stwierdza, że to nie jest czas na granie, czyli niewprowadzają karnetu

acti dodaje nowe rzeczy do sklepiku, bo może nie jest to dobry czas na granie, ale dobry na kupowanie kosmetycznych pierdół z naszego sklepiku, żeby się lepiej zabijało graczy

acti oczywiscie wydaje popsute rzeczy, więc można było zyskac za free 1100 cp

acti ma czas na naprawienie tego, nie można dostać darmowego hajsiwa, ale nie maja czasu zeby dodac karnet

to nie jest czas na granie, ale nie wylaczaja serwersow i nie wylaczaja sklepiku


moje przypuszczenie: sezon 4ty nie był gotowy, tak jak większość rzeczy jakie acti wprowadza (np duo, który wyszly 2 msc pozniej niz miały bo były tak zbugowane - słowa acti). Acti wykorzystuje fakt zamieszek, żeby dać sobie więcej czasu, żeby zaimpementować sezon 4 do gry. to wszystko polane PRową zagrywką, żeby się pokazać z dobrej strony.

Warto powiedzieć, że acti to nie jest nic więcej, niż firma od gierki komputerowej. nie jest to nic ważnego z punktu widzenia polityki, światopoglądu, czegokolwiek. to gierka komputerowa. tfu
#warzone #callofduty
  • 5
  • Odpowiedz
@alverini Przeciez oni maja to gotowe jeszcze przed premiera, jakbys nie widzial to byl juz wyciek wszystkich operatorow i map, jedzcze ma byc ten caly rzeźnik w operatorach, w sumie tyle zapamietalem, dlatego smiesza mnie w sumie te petycje o grom.
Mam nadzieje ze podorzucaja cos do wiernych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alverini: Ja sądzę że acti jest jakoś połączone z pokazaniem ps5 na świat które też zostało przełożone. Zresztą dużo ludzi na filmikach z zamieszek mówi "warzone" albo taguje warzone. I jak wypuszcza nowy sezon to będzie zalane większością filmików warzone ale z reala a nie z gry.
  • Odpowiedz