Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 59
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Wtorek, 02 czerwca 2020. Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra. Słońce wstało dziś o 04:18. Świecić będzie 16 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:11. Ciemna noc zapadnie o 23:36, ale gwiazd można wypatrywać od 22:04.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 24
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: i reszta ()

Dżem dobry kochani! Dzisiaj później niż zwykle bo miałem pracowity dzień. Od rana na mieście, a dokładniej trzeba było pojechać z mame do Ikea zrobić spore zakupy i tak
  • Odpowiedz
@algus Predator waleczny, nic mi pospać ani zjeść nie daje. Nastąpiło wreszcie pierwsze, wyczekane 'spotkanie' z przyszłymi dziadkami i cebula była krojona hurtowo. Pierwszy wnuk, więc jest przeżywane. Nie widzieliśmy się z moimi rodzicielami od grudnia przez epidemię, ale niebieski po nich bohatersko pojechał na podkarpackie bezkresy i przywiózł z dostawą do domu :)

@wyinwidualizowany pieso wydaje się baaardzo głaskowywalny ʕʔ Nie wiem jak Ci się udaje oderwać
  • Odpowiedz
@shitty_support: @algus: @Dddkop: @Pjotsze: @TomTailor100: @omi-omi: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @smutny_kojot: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @Wieszakinho: @Dziesion: @bolorollo: @micke: @petla_sprzezenia: @Sikorka2017: @Dioddy: @unizony_czlonek:
Trochę więcej do zrobienia ostatnio, wieczorem można spokojnie usiąść i poczytać.

Dorzucam piękne wykonanie Sarabande, chciałem to ze znajomą pograć, ale wiele lat temu schowała skrzypce i nie może się zmotywować
slabehaslo - @shittysupport: @algus: @Dddkop: @Pjotsze: @TomTailor100: @omi-omi: @wyi...
  • Odpowiedz