Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 59
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Wtorek, 02 czerwca 2020. Imieniny: Marianny, Marcelina, Piotra. Słońce wstało dziś o 04:18. Świecić będzie 16 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:44 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:11. Ciemna noc zapadnie o 23:36, ale gwiazd można wypatrywać od 22:04.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 24
  • Odpowiedz

Dzień dobry! Ja od dzisiaj zaczynam tydzień ¯_(ツ)_/¯ Będzie ciepło a ja mam troszeczkę za mało wody chyba, sklepu nie widać więc jakoś będzie trzeba przetrwać z małymi racjami.
Smacznego śniadania z kawą. Trzymajcie się wszyscy ciepło. Miłego dnia. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
Dzień dobry Mirki i Mirabelki ()

@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support

Chyba idzie ku lepszemu, bo produkcja ruszyła na 1/3 wszystkich linii, ale nie zdziwie się, jeżeli po tygodniu lub dwóch znowu wszystko
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @Tanczacy_paralityk @petla_sprzezenia: @nivenerr @omi-omi: @keisezrG: @smutny_kojot:

Bondziorno wszystkim tu i ówdzie, tam i siam! W powiecie poznańskim, jak i Poznaniu moja ulubiona pogoda. Zachmurzenie, ciepełko no a ja w łapsku kawa - taka siekiera, że hej. Aż się chce żyć. Nawet w takim ciekawym roku jak 2020, aż nie mogę się doczekać co nas czeka w lipcu ʕʔ Nie podchodzę do tych spraw osobiście, gorzej jeśli to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Wejszlo: Tak, mi też zdecydowanie się z tym kojarzy! A tak ogólnie to robiłem sobie krótka przerwę od wszystkich mediów społecznościowych, więc chwilę nie było piesku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz