Wpis z mikrobloga

Witam Mirków, szukam do siebie samochodu, ale od wszystkich porad jakie otrzymałem co do wyboru odpowiedniego modelu sam już nie wiem czego szukać. Oglądam wszystkie wymienione modele i czekam na najlepsza ofertę. Jednak chciałbym usłyszeć co wy byście wybrali/polecacie i dlaczego. Ogólnie na samochód chce wydać tak do 20 tys, ale jak będzie to mniej to nic się nie stanie. Moje propozycje to:
- a4 b5(polift)/b6: silniki od 1.8t w górę jakby było w quattro to by było super, ale mus to nie jest.
- a3 8l z 1.8t
- toyota celica VII: najpewniej 1.8 143km bo tych 192 strasznie mało
- BMW e46 z R6
-VW bora/golf: od 1.8t w górę
-opel astra bertone: z jakimś 2.0t
Ogólnie jestem nastawiony na benzyny i do nich będę chciał zakładać LPG albo już założona instalacja. I czy to prawda żeby lepiej wziąć coś bez turbiny bo to później „same problemy”? Jestem młody jeżdżę sam ewentualnie z dziewczyna wiec na miejscu z tylu itp mi nie zależy.
#samochody #motoryzacja #bmw #audi
  • 15
@Dooopahshjasx widzę że patrzysz bardziej w niemieckim kierunku, ale jest jeszcze jedna turbobenzyna świetnie chodząca na gazie: 1.4 Tjet :) w tym budżecie spokojnie znajdziesz fiata bravo z 1.4T 120/150km co prawda trzeba sprawdzić czy ze szkrzynia biegów wszystko okej przez zakupem ale poza tym to bardzo dobra alternatywa dla Twoich propozycji:) Sam jeżdżę Delta z tym samym silnikiem z LPG i sprawuje się świetnie:)