Wpis z mikrobloga

Wyłysiałem. od 5 lat do NW5 spokojnie. Pogodziłem się z tym, jednak testowo chcę sprawdzić obecne możliwości farmakologii na sobie.
Biorę 1mg finasterydu, Polaris nr 10 o zawartości 16% Minoxidil od 5 tygodni. Dodatkowo suplementuje się cynkiem i biotyną. Efekty już są. Może nie spektakularne ale Fin powinien zaskoczyć w ciągu 3 miesięcy. #lysienie #zakola
szklisty - Wyłysiałem. od 5 lat do NW5 spokojnie. Pogodziłem się z tym, jednak testow...

źródło: comment_1591025965uTyhtj6d9Z1FWTJ3Bu7maa.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu no właśnie to jest pytanie na którw każdy by chciał poznać odpowiedź. Fajnie gdyby przy okazji wyjaśniło się w jaki sposób dokładnie minoxidil działa na włosy.

@szklisty widać poprawe. Cholera jaka to jest obrzydliwa choroba... tak choroba a nie defekt czy wymysł ludzi którzy na to cierpią
Sam jade na finie i modle sie aby to dalej nie postępowało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szklisty: a nie lepiej oszczędzić na farmakologii i dorzucić za jakiś czas na przeszczep, sam ostatnio zacząłem ratowanie włosów na głowie, ale w twoim przypadku za dużo się nie odratuje, chociaż efekty są niezłe trzeba przyznać
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin: wiekszosc ludzi po przeszczepach jest na lekach na lysienie wiec i tak by musial brac , ci ktorzy nie biora po kilku latach koncza z lysymi plackami za linia przeszczepu i wyglada to komicznie , coraz wiecej takich histori jest na foracho lysieniu.,
  • Odpowiedz