Wpis z mikrobloga

Z okazji rozpoczynającego się właśnie Pride Month przypominam, że walka o prawa osób nieheteronormatywnych to walka o prawa człowieka: walka z uciskiem, która powinna być rzeczą jedynie naturalną dla społeczeństwa, którego rozliczne reżimy pozbawiały wolności i praw.

Wspieranie osób LGBT to polski patriotyzm.

#neuropa #4konserwy #pridemonth #lgbt #patriotyzm #grafikapatriotyczna
Majk_ - Z okazji rozpoczynającego się właśnie Pride Month przypominam, że walka o pra...

źródło: comment_1591014998ruAu3tY7EkGc60nxtoPltZ.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: Generalnie nie mam nic do osób homo czy trans, nie zaglądam innym w łóżko. Niech robią co chcą, należą im się uprawnienia przysługujące małżeństwom. Ale z racji że na codzień nie spotykam przedstawicieli LGBT, to wiedzę na ich temat biorę głównie z wykopu. No i niestety, na wykopie często(nie zawsze) jak ktoś mocno popiera lgbt, ma tęczę na profilowym, okazuje się że jest osobą niechętną do dyskusji, szczególnie z
  • Odpowiedz
a ja myślę, że to tylko oznaka niechęci wywołana ciągłymi próbami narzucania ideologii lgbt


@BonifacyDX: a ja myślę że to efekt komunizmu i akcji Hiacynt - społeczeństwo postsowieckie zostało nastawione negatywnie do wrogów socjalizmu. Dla lewaków homoseksualista i prywaciarz są wrogami ustroju.
  • Odpowiedz