Wpis z mikrobloga

Codzonnie rano budze sie i wali mi pikawa jak glupia. Cale dnie jestem dziwnie spięty, pobudzony i ospaly jednocześnie. Nastrój i humor zmienia sie u mnie losowo co godzina. Nie wiem co sie ze mna dzieje ale odwlekam wizyte u psychiatry juz od paru ładnych lat bo przecież tam chodzą tylko wariaci...

Jestem w zwiazku od 6 lat z piekna kobieta, mam dobrze płatna pracę która nawet lubie, dobry samochod, przyjaciół, plany na przyszłość a mimo to wcale nie czuję się szczęśliwy, wiec postanowiłem sie przelamac i zawalczyć o lepsza jakość życia.

Poleci ktos psychiatre w okolicach #wloclawek #ciechocinek ?

#psychiatra #zdrowie #nerwica
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syncu: dr Nowakowska w Multimedzie we Włocławku na Piekarskiej. Bardzo życzliwa, a poza tym chwalę sobie poradnię, bo mają dobre terminy i jak się szuka czegoś jeszcze szybciej to dzwonią jak się coś zwolni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syncu: i prywatnie i na NFZ są przyzwoite terminy. Na pierwszą wizytę na NFZ czekałem miesiąc, a nie paliło mi się, więc nie wydałem do tej pory ani grosza na wizyty. Telefon do rejestracji +48533613613, ale znajdziesz bez problemu namiary jak wygooglujesz "Multimed Włocławek".