Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: prawdziwa praca to kopanie rowów czy na budowie, nie to co klikanie w komputer czy pozowanie do zdjęć xD
Jasne, hipokryzję trzeba wytykać i jak najbardziej wskazane jest wyrażenie własnego zdania, ale może w inny sposób? Zwłaszcza teraz doskonale widać ograniczenie ludzi, posługiwanie się uproszczeniami, uogólnienia, stereotypy.
  • Odpowiedz
@zukpomocnikkucharza: Lol, nie dokładaj sobie rzeczy, których nie powiedziałem, bo to tylko świadczy o tobie. Zabolał cię ten fakt, bo też chciałaś być modelką? xD Mam w rodzinie ludzi, którzy zajmują się klikaniem komputer i trzepią na tym niezłą kasę, ale to dlatego, że chciało im się uczyć i poświęcać swój czas na doskonalenie swoich umiejętności. Nie mam za to pustych dziuń, których jedynym osiągnięciem jest wrzucenie na instagrama zdjęcia
  • Odpowiedz
@Madrym a może, to z ludźmi którzy to promują trzeba walczyc? Ona se może mówić co chce tak jak i Ty ale o Tobie nie piszą w gazetach. A pewnie wielu ludzi się z Twoim zdaniem zgadza.
  • Odpowiedz
@Madrym ,,Błagam, zajmij się tym co Ci wychodzi i nie brnij w tematy, które są Ci obce. Ze smutkiem patrzę na wykopków, którzy mają o sobie na tyle duże mniemanie, że uważają swoją opinię za niezbędną w każdym temacie." Idealnie podsumowany wykop i mirkospecjaliści od wszystkiego xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: jesteś największym hipokrytą, jakiego widziałem tutaj. I jeszcze te fikołki troglodyty, po których myślisz, że wyjdziesz z tego z twarzą xD teksty przegrywa o świeceniu dupą i śmianie się z niewiedzy innych samemu pokazując k---a totalną tępotę w temacie, na który się wypowiadasz. Gardzę wypowiedzią Rubik, ale typami jak ty gardzę jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz