Wpis z mikrobloga

@Sitra_Ahra czym się różnią te mityczne rozmowy ze starszymi kobietami? Że zamieniają kolor błyszczyka na płeć dziecka, koleżanki z klasy na koleżanki z pracy? 25 letni facet to też nie jest szczyt dojrzałości i najczęściej dopiero kończy studia czyli maratony alkoholowe w akademikach xd
  • Odpowiedz
@Czarzy: dokładnie. Sam do małolat nie uderzam, ale przecież te starsze też niczym się nie interesują, nie mają pojęcia o świecie i tylko paznokcie, dzieci i inne pierdoły. No ale stare są to muszą najeżdżać na młode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MuItikonto_: ale tak z drugiej strony. Co za różnica czy 15 latka związę się z 25 latkiem czy z 19 latkiem czy tez z rówieśnikiem ? Moim zdaniem raczej niewielka pomijając fakt ze prawiczek 25 letni zapewne ją dużo bardziej powaznie potraktuje niz np. 19 letni chad bzykający raz za razem panienki z klubów i dyskotek
  • Odpowiedz
@Mawak: pewnie mieszkasz w jakimś duzymi miescie gdzie ludzie się nie znają. U nas w rejonie gdzie jest małe miasto i same wioski ludzie wytykali by was palcami
  • Odpowiedz
@Edenes: Dwóch znajomych dogryzało z tego powodu ale najważniejsze że zarówno moja i jej rodzina oraz prokurator to akceptują, reszta niech się #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Mawak: to szczęścia życzę. Coś czuję ze jesteś z bardzo duzego miasta - tam ludzie są bardziej tolerancyjni na takie rzeczy. Ja mieszkam w małym mieście gdzie każdy każdego zna.Mając 23 lata zagadałem do 15 letniej córki znajomej mojej rodziny,więc różnica wieku o rok miejsza niż u was -15 latka jest legalna. ( dziewczyna zdawała się być zainteresowana ) Jej matka tak na mnie krzywo spojrzała ze szkoda gadać . Chociaz
  • Odpowiedz
@Edenes: 200k to nie takie duże miasto. Z moją różową dochodzi jeszcze kwestia tego że mentalnie jest dojrzalsza niż ja w wieku 20 lat. Więc różnica się tak jakby trochę niweluje. No i rzeczywiście jej mama jest tolerancyjna w opór jeśli chodzi o takie sprawy. Czasem aż mi głupio jak we dwie rozmawiają przy mnie bez kozery o seksie xD
  • Odpowiedz
@Edenes: 25, ale dopiero w wieku około 22 lat zacząłem powoli myśleć jak dorosły. Ona już teraz w wielu kwestiach myśli jak dorosła.
  • Odpowiedz
@Mawak: Ona się uczy ? Liceum /technikum ? To dobrze ze trafiłeś na taką bo może się świetnie nadawać w przyszłości na żonę jak jest mądra już w takim wieku .Tez znałem taką która mając 17 lat była duzo dojrzalsza od rówięśniczek i teraz mając 25 lat siedzi już od 8 lat z tym samym partnerem i wszystko zmierza w kierunku ślubu podczaś gdy wiekszosc moich kolezanek dalej szaleje i skacze
  • Odpowiedz
@darosoldier: z kolei 19 latek wykorzysta swoją urodę i dynamizm -to w takim razie jest moralne, tak ? Daj spokój. Wazne jest co zrobi potem. Jezeli ją zostawi to jest zwykłe wykorzystanie. Ale są tacy którzy takie młode siksy po 15-17 lat potrafią traktować poważnie
  • Odpowiedz