Wpis z mikrobloga

Czy w którymś sklepie rowerowym w #krosno bądź #rzeszow gdzie można zrobić pomiar ID Match od Selle Italia? Według pomiaru kości kulszowych na stołku z pamięcią, wyszło mi 95mm rozstawu, więc sprzedawca mi polecił siodło Selle Italia Gel Flow C2 (IDmatch: S2) do szosy. Robił już ktoś z Was taki pomiar i czy jest to w ogóle dobry i miarodajny pomiar?
#szosa #rower #kolarstwo
  • 11
ID Match od Selle Italia


@HeImans: 2 lata temu w Rzeszowie nie było nigdzie. Teraz nie wiem jak sytuacja wygląda.
Edit. Teraz mi w sumie Larry zębatka przyszedł do głowy, bo oni tam mają Selle Royala duży wybór. Zadzwoń zapytaj.
Selle Italia Gel Flow C2


@HeImans: Ogólnie sam jeżdżę na SR C2 gel Flow, ale w mtb i polecam jeżeli ci spasuje. W decathlonie są dosyć tanio, ale krążą opinie, że są to delikatnie inne jakościowo siodełka na niekorzyść decathlona. Ja mam swoje 2 lata i wygląda jak nowe a niektórzy się skarżą, że decathlonowe się mocno szybko niszczą.
@chosenon3: No własnie dzisiaj zauwazyłem, że w decathlonie są stówe albo nawet prawie 2 tańsze, niż w innych sklepach. W opiniach też można poczytać, że chyba lecą w uja odnośnie jakości. Co do Larrego, to byłem wczoraj u nich i już nie robią pomiarów, w ogóle nie mają nawet zwykłego stołka.

@klark: Czy musi? Cieżko stwierdzić, bo nie miałem jeszcze do czynienia z innymi markami, a potrzebuje coś wygodnego na
@klark: anulowałem zamówienie tego selle italia i podjadę do nich ogarnąć coś na testy. Chyba najlepsza i najtańsza opcja z tego wszystkiego. Ogolem to jakie są widełki cenowe wypożyczenia, pamiętasz może?