Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, chciałabym poprosić Was o opinię. Mam zamiar kupić niebieskiemu na pierwszy Dzień Ojca Legosy od córki, wpadł mi w oko zestaw 42093. Odpowiada mi półka cenowa (allegro ok. 125), fajnie że można złożyć dwa modele, no niby spoczko.

Pytanie brzmi - czy jeśli poza latami szczenięcymi chłop nie składał klocków, to taki zestaw na start jest w porządku? Zajmie go to na chwilę, czy pyknie w godzinę, bo za mało klocków? Zupełnie nie umiem sobie zobrazować ile to może trwać roboczogodzin :D A nie chciałabym przycebulić, jak za np. 30zł więcej mogłabym dostać coś ambitniejszego. Jeśli mielibyście jakiś inny zestaw do polecenia, w okolicach 150zł, to podpowiedzcie proszę.

#lego #legotechnic #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_1590918038F0tM1lA3t9nu6J6ng3LypX.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fajniusio: dołączam się do pytania, z tą różnicą ze ja nie jestem tym niebieskim z opisu, nie mam dzieci i chciałbym to kupić dla siebie () Mam 26 lat i ostatnie lego jakie mialem w dłoniach to tak jakoś jak miałem ~12 lat
@fajniusio ja bym chyba wolał jakis pojazd RC. Zabawa na dłużej. A w przedziale cenowym można się zmieścić. Ale to już zależy co komu bardziej pasuje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mzil: dobre pytanie, poprawna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka razy w rozmowach przewinęło się, że jak dzieciak podrośnie to będzie kupował ogromne ilości Lego, bo jak był mały to nigdy nie miał porządnych zestawów. To brzmi, jakby chciał na tym skorzystać sam :P

No i to ten typ, co ucieszy się z absolutnie każdego prezentu, więc rodzaj już mam wybrany, tylko pozostało upewnić się co do
@Bahupl: obczaiłam co to w ogóle jest, bo przynam się że pojęcia nie miałam. Dobrze rozumiem, że to już złożone i po prostu sobie tym sterujesz? Jeśli tak, to chyba w przypadku mojego niebieskiego nie byłby to strzał w dziesiątkę, ani też nawet w siódemkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@damw: () OGROMNE dzięki, to mnie ostatecznie przekonało. Super info z separatorem, proste, ale nie wpadłabym na to że coś takiego istnieje.

@AlexRaven: fajen, tylko jednak podwójna wartość budżetu. No i dochodzi smaczek, że założyłam że klocki będą z dopiskiem od córki, w przypadku Chevrolette'a typu: 'kupiłam Ci auto, pamiętaj o tym za kilkanaście lat'. Do żurawia byłoby mi ciężko wymyślić tekst :D
Niemniej
@Login23: wygląda naprawdę świetnie, musi być też szybki skoro czerwony :> ale widzę, że to dość nowy model. Na stronce, którą podesłał kolega wyżej, nie ma alternatywnych modeli, więc trochę się nie kalkuluje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
() OGROMNE dzięki, to mnie ostatecznie przekonało. Super info z separatorem, proste, ale nie wpadłabym na to że coś takiego istnieje.


@fajniusio: ten separator przydaje się głównie w momencie, jak często rozkładasz zestawy i budujesz od nowa. Jest dodawany do dużych zestawów, ale w małych go niestety często brakuje. A przydatny jest, jak chcesz uniknąć połamanych paznokci i bolących palców ( ͡~ ͜ʖ