Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś strona która pokazuje który producent smartfonów przez ile lat oferuje wsparcie do bazowych wersji Androida? Na razie to tylko wróżenie z fusów, bo np. OP oferuje 2 następne wersje androida, Xiaomi oferuje update'y tylko do następnej wersji Androida, a tanie Asusy w ogóle (przynajmniej Asus Zenfone C, którego niestety, miałem)
#telefony #smartfon #cebuladeals #samsung #xiaomi
  • 21
@uefaman: Pixele i telefony w programie Android One 2 duze aktualizacje, Samsung 2 duze aktualizacje (wlacznie z low-endami i sredniakami), OnePlus 2 a bywalo ze nawet 3 duze aktualizacje, Realme / Oppo / Xiaomi 1 duza aktualizacja, #!$%@? nie jestem pewien ale chyba 1 dla sredniakow i 2 dla flagowcow, Nokia 2 duze aktualizacje, Zenfony tez nie jestem pewien ale mam w glowie kilka modeli ktore dostaly 2, chociazby Max Pro
@uefaman: Smutna prawda jest taka że w androidowym świecie każdy producent robi updaty po swojemu wg. modelu i wg. tego jak i kiedy wychodzi nowa rodzina smartphonów. Nie przejmowałbym się numerkiem, kup po prostu coś co jest świeże i obecnie ma najnowszą wersje lub coś z android one, na gsmarena jest baza danych smartphonów z informacją z jaką wersją wyszedł i jaką ma obecnie po updatcie