Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy zna ktoś skuteczny sposób na kontakt z #support #activision ?

W środę zalogowałem sie i wyzerowalo mi wszystkie statystyki i cały progres w grze #callofduty #modernwarfare i #warzone

Próbuje się do nich dobić na FB, Twitterze ale nie odpisuja od kilku dni. Czat na stronie nie dziala, ciągle loading.

Support Blizzard umywa ręce.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@finam: próbuj przez stronkę activision https://support.activision.com/contact-us , trzeba dorwać gościa na czacie. Długo się czeka, trzeba ciągle próbować. Możesz jeszcze zmieniać kraj z którego chcesz pogadać (czat jest nie we wszystkich- ważne by dorwać jakikolwiek aktywny). Miałem problem bo chciałem sobie przepiąć konto z jednego battlenetu na drugi i nie mogłem go odpiąć w panelu activision. Udało mi się załatwić przez czat ale musiałem długo czekać aż ktoś będzie dostępny.
  • Odpowiedz
@thewickerman88:

Problem w tym, że cały czas nie mogę się połączyć. Wisi okno czatu na takim etapie, kilka razy udało mi się połączyć przez przeglądarkę w telefonie ale wrzucało mnie do kolejki zazwyczaj na 150 miejsce i po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach czekania wywalało błąd połączenia. Zmianę kraju też próbowałem, na różne. W jakim Ci się udało połączyć i jaka przeglądarka?
finam - @thewickerman88:

Problem w tym, że cały czas nie mogę się połączyć. Wisi o...

źródło: comment_15909246306Eo8keI78jqQcbKQGBqd5o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz