Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślicie, że dobrze jest kupować rowery w sklepach typu media expert czy martes sport?
Bo rozglądam się za czymś, co mogłabym stacjonarnie kupić, bez zamawiania i ewentualnie odsyłania. Słyszałam że takie ze sklepów typu Carrefour to gówno, bo oni je tam sami składają, ale nie wiem xD
Może coś polecicie? Ogólnie wiem że muszę zacząć od doboru rozmiaru roweru w zależności od swoich wymiarów. Ale nie powiem, chciałabym jak najszybciej dokonać zakupu
#rowery #rower #pytaniedoeksperta #sport
  • 10
@Amestris: tak i nie. Jesli jest dobra promka to bierz... pamiętam jak z 10 lat temu kupiliśmy rower w TESCO na promo (za 200 zł chyba) i przeżył lata, jeździłęm na nim ja, później poszedł na "dobitkę" (dojazdy do pracy), a do dziś leży rama i części na strychu z niego. Nie do zajechania

Jeśli natomiast idziesz po konkretny model i chcesz kupować w sieciówkach "martes" czy inne sklepy to imo
@Amestris jeśli bierzesz coś z sieciówek, to musisz liczyć się z możliwością, że skręcał ci to jakiś 16-latek, który jest właśnie w pierwszej pracy w życiu , a o rowerach wie tyle, że mają od 2 do 4 kół i powinny jeździć