Wpis z mikrobloga

Mirki widziały ten materiał? Młoda Kanady1ka opowiada ze noszenie maseczek jest bez sensu gdy podchodzi do niej nieznajomy i ja całuje. Ona oczywiście kisiel w majtkach i z drżącym glosę mówi ze on jest taki przystojny. A to wszystko na żywo. Teraz wyobraźcie sobie ze to robi #przegryw. Zostaje zastrzelony na miejscu przez kamerzystę i dodatkowe kilka strzałów od spacerujących w parku, a materiał video staje się dowodem w sprawie skazującym jego rodzinę jak i całą wieś i byłą klase na setki dni ciężkich robót w lasach na północy.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #puszczakskiechadocorvy
z.....1 - Mirki widziały ten materiał? Młoda Kanady1ka opowiada ze noszenie maseczek ...
  • 13
@zosiasamosia1 bzdura. Wykop to bardzo zróżnicowane środowisko, np. nas dzieli przepaść - ewolucyjna, intelektualna, rozwojowa, społeczna, fizyczna i pewnie jeszcze kilkadziesiąt by się znalazlo. Jedyne co nas łączy to konto na wykopie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowixx: o fajnie że jesteś tak samokrytyczna. Aż się zarumienilam. Ale nie przesadzaj. Masz pewnie jakieś zalety prócz posiadania cipy xd choć na chwilę obecną zakładam że trolujesz xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowixx: no wiem że ty a ja to przepaść mkmo że jestem młodszą to i tak na glebę Cię kładę z każdym rodzajem inteligencji (prócz emocjonalnej może choć w sumie jesteś pusta p0lką to kto wie) xD