Wpis z mikrobloga

@ACE41: no jak dla ciebie absurdem jest oglądanie dwóch żuli, jednego zdegenerowanego ćpuna, a drugiego upośledzonego mitomana , którzy twierdzą , że są uwielbiani przez społeczeństwo to gratuluje. Ja tu nie widzę żadnego absurdu ,a żenadę najniższych lotów.
@aaaarrssen: Człowieku, #!$%@?, napisałem wyraźnie że angaże moralne w to nie grają tu istotnej roli, liczy się rozrywka. Przypodaj mi inną sytuację w której to na jakimś w ogóle nie powiązanym kanale, nagle z dupy #!$%@? się jakaś dwójka transwestytów, po czym odpala streama na którym między innymi wali krechy ¯_(ツ)_/¯ Aż potrafi zabrzmieć jak jakiś scenariusz filmowy, ale to są właśnie realia tego uniwersum, których my zamiast je doceniać, to
@ACE41: Nakreślmy widok tego co się #!$%@?ło. Na jakimś ogóle nie powiązanym kanale, nagle z dupy #!$%@? się jakaś dwójka transwestytów, po czym odpala streama na którym między innymi wali krechy. To że potrafi mnie rozbawić absurdalność takiej sytuacji, serio aż musi czynić ze mnie dewianta?
@Zachodniopomorzanin: Nie #!$%@? się nagle tylko od kilku dni forsuje się jakąś bezbekową akcje katowania Kononowicza tymi transwestytami. Promując przy tym ich kanał. Najpierw non stop ten żałosny vornest, potem psychol z bielska. Gdyby to jeszcze coś wnosiło albo było śmieszne. Nie wiem co w tym absurdalnego chyba abstrakcja ma polegać na tym, że to przebrani chorzy umysłowo ludzie. Dla mnie nie jest to śmieszne, niczym nie nawiązuje do Kononowicza, nic
@ACE41: Wychodzi na jedno. Bawisz się po prostu w uczuciowe angaże, i za samo powiązanie tej sprawy z trupiarzen i lateksem powoduje w tobie niesmak, co dla mnie jest trochę w tym wypadku prymitywne. Ja np. nie trawię do granic moczopijcy, ale kiedy udało mu się ostatnio nagrać zalaną kałem asterkę, i był to o dziwo dobry materiał, to co, miałem w sobie tłumić śmiech, tylko przez wzgląd tego że został
@seanconnery: Absurdalność całej sytuacji nakreśliłem wyżej, i jak najbardziej wpisuje się ona w typowe, abstrakcyjne zjawiska w uniwersum, a wręcz nawet jest w tym wypadku poza skalą. Odrzucanie tego, bo coś może powodować w tobie niesmak, np. sam widok transów, lub powiązanie całej sprawy z lateksami, jest prymitywne, i dla mnie trochę niezrouzmiałe, no bo z takiego Majora który sra w gacie z reklamówką w rękach, w lesie, jakoś potraficie się
@Zachodniopomorzanin: Nie bawie się w żadne zaangażowania bo mogę wcale nie oglądać Kononowicza i będę normalnie funkcjonował. Jednak ostatnie akcje robione przez pijawki przeszły apogeum.
Nie ma już absurdów, jest "humor" najniższych lotów. Gorzej się nie da upaść. Gardzę wszystkimi tymi, którzy wylansowali się na Kononie i nawet lepiej byłoby zakończyć ten cały burdeli i wcale nie nagrywać Kononowicza bo zaczyna się robić to samo co ten typ co go w
@Zachodniopomorzanin: ale ty nie rozumiesz, że większość osób w uniwersum interesuje jedynie major i konon + ew. postacie poboczne takie jak meksyk i nikt nie chce tutaj jakichś #!$%@? sławków czy innych ludzi co #!$%@?ą się by mieć swoje 5 minut i zarobić na nich kasę. to nie jest kanał 'major i przyjaciele' i nie interesuje mnie dwóch niepełnosprawnych ogrów siedzących na kanapie odpowiadających na wyzwiska w donate'ach. tu nie chodzi
@seanconnery: #!$%@?, uniwersum nie ma miary postaci które w nim mogą uczestniczyć, a które nie. Jedne po prostu można bardziej tolerować, a inne mniej. Menel aktualnie jest o wiele większym hamulcowym Szkolnej niż jakiś tam Sradek, a mimo to jego właśnie mam lubić, tylko dlatego bo ty masz jakieś swoje widzimisię.