Wpis z mikrobloga

@Andczej jak to się ma teraz z czasem dostaw? ja od 4 lat nic nie kupowałem i niezbyt pamiętam, jakbym miał wolne 130zl i chciał coś szybciej to lepiej dopłacić czy kupić sobie czokoszoki na miesiąc? xD

chciałem sobie kupić płytę x99 pod procesor intel Xeon I procka tam bo ceny fajne a te płyty huananzhi są spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartoleo: w przypadku ASS (AliExpress standard shipping) jeśli pójdzie jako 0045**** to średnio 2-3 tyg, jeśli wybierzesz paczkomat to tak samo.
A co do kurierów to zbyt wiele zależności żeby to tak na szybko ocenić, imo w tym przypadku nie warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100-TVarzyGrzybiarzy:

A ty uważasz, ze 2-3 tyg to dobra skala nie wiadomo kiedy?


Tak bo wspieram się alipaczka która opiera się na wielu przesyłkach (screen niżej), do tego pomagam wielu mirkom w zakupach z chin, a ci informują mnie o czasach, dodatkowo w tym miesiącu miałem paczkomatowych ASS około 20.

a ty informacje z 4 liter wypisujesz.


XD

wie skąd ty takie liczby podałeś...


XDDDDD

Coś jeszcze?

@bartoleo:
Andczej - @100-TVarzyGrzybiarzy: 
 A ty uważasz, ze 2-3 tyg to dobra skala nie wiadom...

źródło: comment_15908601340Ba8s04SLXE3rNR1SaqBvx.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100-TVarzyGrzybiarzy:

poczta potrafi trzymać paczkę tydzień


I wtedy wciąż trzyma się w moich widełkach

lub dłużej...


Tak tak, bo oni przecież mają magazyny z gumy i nie mają co robić tylko kolekcjonować przesyłki. Kij że większość pocztexow48 dochodzi w 2 dni. Ty wiesz lepiej bo przecież miałeś 10 przesyłek to już jesteś ekspertem XD

Idź sobie pisać swoje bzdury na Onet czy gdzieś.