Wpis z mikrobloga

@lukasz-lux: ok, ale wciąż aktualne co wyżej napisałem: żarówki nie działają jako router czyli nie wydłużają zasięgu sieci zigbee, chcesz wydłużyć zasięg kup gniazdko o którym napisałem wyżej
  • Odpowiedz
@cocamide: a widzisz, na reddit koleś napisał że żarówki przedłużają zigbee i wprowadził mnie tym w błąd
. Masz może jakąś liste urządzeń które zadziałają jak repeater?

oczywiście do Aqara nie do Mi home
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: nie widziałem nigdy takiej listy, z tego co wiem to tylko te smart gniazdka i włączniki o których napisał @lustefaniak (tylko konkretnie te z kablem neutralnym) działają jako routery.
ja jako routera używam cc2350 ale nie zadziała to raczej z bramką xiaomi
  • Odpowiedz
@Antarktis:

You can use the Aqara Smart Plug or the Aqara Smart Wall Switch(With Neutral) can act as repeaters and extend the range of your Zigbee network.

Since you are in Poland, you will need to purchase the EU versions of these items. You will not find these devices when you connect to the Mainland China region on your app. You may need to purchase an EU version of
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: Ok, mam zarówno gniazdka Aqara, jak i dwa włączniki z N. Inne urządzenia, które miały słaby sygnał, nadal taki mają. Czy muszę jeszcze coś zmienić w ustawieniach gniazdka i włącznika żeby działały jako wzmacniacz czy powinno się to robić automatycznie? Nie znalazłem takiej opcji w ustawieniach w apce.
  • Odpowiedz