Wpis z mikrobloga

Wołam @EkspertPKO : Jak w Inteligo można złożyć odwołanie dotyczące subwencji #pfr ? Mam ponownie wypełnić wniosek o subwencję ? Otrzymałem subwencję ale w niższej kwocie. Może opiszę nieco szerzej może ktoś mnie ewentualnie wyprowadzi z błędu .
W mojej firmie zatrudniam 2 osoby. Jedna na pełny etat, druga na 1/2. We wniosku zgodnie ze wszystkimi poradnikami wpisałem że zatrudniam 2 ( ułamkowe części etat zaokrąglamy w górę)
W decyzji poinformowano mnie ze subwencja owszem przyznana ale w kwocie 1.5 x 12 tyś. = 18 tyś poniważ :
Zweryfikowana przez PFR liczba pracowników użyta do wyliczenia kwoty subwencji =1.5.
¯\_(ツ)_/¯
Wnioskowałem o 24 tyś. (nawet we wniosku podano mi taką maksymalną kwotę)
  • 2
@saatric: odwołanie od decyzji dostępne jest w serwisie Inteligo: Oferty i wnioski->Wnioski. Przy składaniu wniosku o subwencję dwa razy następuje weryfikacja liczby pracowników, pierwsze przy określeniu mikro firmy lub MSP a następnie przy określaniu środków z tytułu subwencji. Zachęcamy do sprawdzenia informacji na stronie: https://pfrsa.pl/dam/serwis-korporacyjny-pfr/documents/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-pfr-okreslanie-liczby-pracownikow.pdf
@EkspertPKO: dziekuję za informację. Zalogowałem się i sprawdziłem - rzeczywiście teraz jest odnośnik "Złóż odwołanie". Wcześniej go nie było. Natomiast jeżeli chodzi o wysokość subwencji to ten pdf raczej mnie utwierdza w przekonaniu iż otrzymana przeze mnie subwencja jest jednak niesłusznie pomniejszona.

Na ostatni dzień miesiąca poprzedzającego miesiąc złożenia wniosku o subwencję firma zatrudnia: (i) 3 osoby w ramach stosunku pracy na 0,5 etatu każda (z czego jedna przebywa na urlopie