Wpis z mikrobloga

Największych spermiarzy w necie znalazłem na Insta. Na żywo nie widziałem nic bardziej żenującego niż myśliwi.

Ha tfu na wąsatych Januszy po pięćdziesiątce, którzy głupieją, gdy na linii lub osi staje kobieta. A już zwłaszcza jakaś zgrabna. Większość młodych potrafi się ogarnąć i przejść z tym do porządku dziennego.

Dykryminacja względem płci, wśród starszego pokolenia członków PZŁ, zasługuje na finał w
Trybunale w Strasburgu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskakomedialowiecka #myslistwo #lowiectwo #polowanie #darzmirko
Pobierz Nitro_Express - Największych spermiarzy w necie znalazłem na Insta. Na żywo nie widzi...
źródło: comment_1590695409n39LNCydqGsP5evrpr2ck5.jpg
  • 14
Ale o co chodzi ? Jest mało Dian, wiec koła z chęcią przyjmują. Zreszta i tak będą mało polować , bywać na zebraniach itp.
Jakieś dziwne macie doświadczenia z łowiectwem. ¯\_(ツ)_/¯
No chyba, że żal i rozpacz bo żadne koło nie przyjęło? Ale to trzeba z piwnicy wyjść. Do ludzi, społeczne więzi nawiązać, wykazać się aktywnością i jakimś tam charakterem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale to trzeba z piwnicy wyjść. Do ludzi, społeczne więzi nawiązać, wykazać się aktywnością i jakimś tam charakterem. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Perfektt: Tak tak, bo każdy kto na coś narzeka, to z automatu pewnie ktoś kto nie ma żadnych więzi społecznych i jest piwniczakiem. Innym ludziom zawsze się udaje.