Wpis z mikrobloga

Mirki - taki temat związany z reklamą.

Mam klienta (producent przyczep rolniczych) który oczekuje ciekawego i kreatywnego pomysłu na reklamę video. Moje pomysły - choć uważałem je za dobre, zostały odrzucone.

I teraz nagroda. Jeśli zrealizujemy film z Twojego pomysłu, dostaniesz od nas 500 zł (wiemy, że to często więcej warte, ale tak to mamy w cenniku. Do tego nagrodzimy pomysł z największą ilością plusów kwotą 50zł.

Można iść w przeróżne abstrakcje.

Rozdajo dla zasięgu - 50 zł wśród plusujących - losowanie za 5 dni od dziś.

#reklamakreatywna #rozdajo dla zasięgu
  • 45
@seba_syn_zenona:
Srodek upalnego lata (mozna by pokazac niebieskie niebo z ostrym sloncem w zenicie), typowa polska wies, chalupy w lepszym i gorszym stanie, po obu stronach asfaltowej drogi. Sugeruje widok z powietrza (dron) dla lepszej perspektywy i pokazania, ze to takie troche zadupie po srodku niczego.
Z bramy przy jednym z domow wyjezdza traktor z nowiuska zielona blyszczaca sie naczepa. Nie widzimy co jest na naczepie, zblizenie nastepuje na uklad jezdny
@seba_syn_zenona: Jedzie ciągnik z przyczepą klienta- po wertepach, dziurach, błocie, rowach, no czym się da. W tle piękna polska wieś: Zalipie. Rzut na zawartość przyczepy- cycata blondi na stercie jabłek. Blondi trzyma w dłoni jabłko i pełna radości krzyczy z wiejskim akcentem: " [nazwa firmy\marki przyczepy] Zdrowo cię wytrzęsie!" I gryzie jabłko.

Nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@seba_syn_zenona: ja bym zrobił coś takiego, że typ wychodzi z chaty i zegna się z rodziną i wygląda to jakby miał lecieć w kosmos widać przebitki nieba pola lecącego samolotu ubiera strój rolniczy jakby zakładał skafander kosmonauty iła tak naprawdę leci do ciągnika pod który podczepiona jest jego naczepa. W tle muzyczka taka budująca napięcie , bez dialogów na końcu jakiś slogan mały krok dla rolnika ale wielki dla gospodarstwa xR
p.....a - @sebasynzenona: ja bym zrobił coś takiego, że typ wychodzi z chaty i zegna ...

źródło: comment_1590691877NeayanC6NZ5JXBQErilzI5.jpg

Pobierz
@seba_syn_zenona: licze na wygrana.

Przechodzace po sobie, krociutkie scenki. Zero muzyki, naturalny, wioskowy ambient. Postacie stylizowane na wspolczesniejsza, nowoczesniejsza wies: normalne ciuchy, zadbani ludzie, ladniej niz szaro etc.

Preferowany "zimny" filtr / tasma.

Scena 1:
~12 letni dzieciak ze smutna mina czekajacy na orliku, patrzacy na wejscie, po czym zawiedziony podnosi swoja torbe sportowa i zbiera sie...

Scena 2:
Przechodzaca po kuchni, zatroskana, atrakcyjna 30-paro letnia zona podnosi telefon z blatu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@seba_syn_zenona: jebnij typową reklamę sentymentalną xD Szczęśliwi rodzice kupują dzieciom owoce, babcia robi dziadkowi sałatkę, mama daje córeczce jabłko. A na końcu sprzedawca podaje rękę rolnikowi i mówi "To wszystko dzięki panu". Rolnik się uśmiecha i odjeżdża traktorem, a wsiadając do pojazdu ma cień jak superbohater
@seba_syn_zenona
Jechał rolnik na ciągniku smaczne liody wiózł w koszyku a w traktorze ciepło było to się liodów pięć stopiło wrócił rolnik więc do miasta kupił żonce jeszcze ciasta jechał szybko on po szosie dłubał brudnym palcem w nosie.

Rewelacja wśród rolników liody liody na patyku! Proszę Ciebie tutaj właśnie wszystkie liody żrą tu właśnie.

Jechał rolnik drogą polną koło chaty w słup #!$%@?ął wszystkie liody w twarz mu dali, na sweterek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seba_syn_zenona: na przyczepie postawić mały śmigłowiec np R44, dla kontrastu stary ursus wyciąga nowiutką przyczepę na której stoi śmigłowiec z szopy garażu następnie rolnik wsiada odpala i odlatuje doglądać bydła lub zboża
@seba_syn_zenona: ja bym postawił na ukazanie uniwersalności produktu - rano przyczepa zwozi zboże z ogromnego pola (dynamiczne ujęcie zrzutu zboża z jadącego kombajna). W południe przyczepa zwozi słomę w okrągłych balach (slowmotion zrzucania ciężkiej słomy na przyczepę). Jeśli mają funkcję wywrotki to można jeszcze zsyp rzepaku na skupie uchwycić. Wieczorem rolnik wykłada przyczepę folią, zalewa wodą i urządza na niej basen, w którym odpoczywa po ciężkim dniu.


Hasło na koniec: PRZYCZEPOL
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seba_syn_zenona: Nie wiem jaki budzet.
Ale jest narada by zniszczyć pierścień w górze przeznaczenia napis 15 minut później Frodo z samem wygodnie siedzą sobie na przyczepce która daje radę po ostrych skałach w okolicy Minas Morgul palą trawkę od Gandalfa który siedzi za kierownica i śmieją się do Ciebie pomyśl ile by nam zeszło gdybyśmy szli na naszych hobicckich nogach :D