Wpis z mikrobloga

Mirki - taki temat związany z reklamą.

Mam klienta (producent przyczep rolniczych) który oczekuje ciekawego i kreatywnego pomysłu na reklamę video. Moje pomysły - choć uważałem je za dobre, zostały odrzucone.

I teraz nagroda. Jeśli zrealizujemy film z Twojego pomysłu, dostaniesz od nas 500 zł (wiemy, że to często więcej warte, ale tak to mamy w cenniku. Do tego nagrodzimy pomysł z największą ilością plusów kwotą 50zł.

Można iść w przeróżne abstrakcje.

Rozdajo dla zasięgu - 50 zł wśród plusujących - losowanie za 5 dni od dziś.

#reklamakreatywna #rozdajo dla zasięgu
  • 45
@seba_syn_zenona: Przyczepa rolnicza, a na przyczepie chlop z baba sie mluca i nagle slychac zenek zenek! Przerazony chlop widzi zblizajaca sie zone, budzi sie w swoim lozku, ma poczucie ulgi, ze to sen. zona mu obrabia dupe o bzdury, za oknem tymczasem widac jak kochanka sie chowa w przyczepie i na koniec haslo:
Przyczepy rolnicze - r u c h a m p s a j a k s r a
ubiera strój rolniczy


@powietrznawersalka: jeśli wyrażenie "ubrać coś" rozumiesz jako "założyć to coś na siebie" to czy tak samo rozumiesz "ubrać choinkę", "ubrać lalkę", "ubrać dziecko" a jeśli nie to dlaczego?
@seba_syn_zenona: sex się zawsze sprzeda, a producent to pewnie burak.
Ładujesz na przyczepę płodne julki i jeździsz po wsi i polach. Wokół na przyczepach też ologowanych wiezione są z pola inne rzeczy. Julki się śmieją, chłopy paczają z podziwem i zazdrością. Na burtach zajebiaszcze logo producenta. Do tego #!$%@? muzyka disco polo. Cała wieś się bawi.
Na koniec hasło: przyczepy xxx, solidna marka, polski producent.
Chłam trafia do ludzi.