Wpis z mikrobloga

Dobre to POCO f2 w wersji 8gb ram? Musze wymienić swojego starego samsunga i ten telefon wpadł mi w oko. Cena całkiem przystępna jeśli chodzi o podzespoły. Boję się tylko wyświetlacza (na plus brak dziury) i jakości audio. Posiada ktoś ten model albo znalazł recenzje odnoście tych 2 rzeczy?
#xiaomi
  • 10
No właśnie szukam telefonu i z tych co podesłałeś to:
-x50 pro(tym byłem zainteresowany), 300zł droższy i ma to obrzydliwe wcięcie na 2 aparaty
-p30 chyba nie ma GP
-7t prawie ta sama cena podzespoły słabsze
-x2 pro wydaje się ciekawy ale nic o telefonie nie wiem
Na plus na pewno odświeżanie ekranu w tych modelach.

i weź tu wybierz jakiś telefon ()()(
@MarchwiowySok 7t ma slabszego proca, ktory jest i tak wydajny, a 865 w obecnej chwili nie ma zadnego sensu, lepszy 90hz wyswietlacz, p30 ma jeszcze gappsy, a x2 pro to zasadniczo 7t z gorszym aparatem, szybszym ladowaniem, mini jackiem i wersja z 12gb ramu (aktualizacje dostaje tak samo czesto - czyli co miesiac)
@jempierozki: pisząc o audio miałem na myśli jakość na słuchawkach (BT/jack), głośniki w telefonie służ mi tylko do sygnalizacji nadchodzącego połączenia i budzika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co rozumiem to zwykła przejściówka usb-c na jacka wystarczy?
Czytałem kiedyś o jakiś przetwornikach, dolbach i innych cudach ale chyba żaden z tych telefonów nie ma takich cudów.
@MarchwiowySok na pewno x2 pro i x50 maja dolby atmosa i obsluguja wszystkie kodeki bluetooth (to tak w ramach jakbys sie nasluchal jednej bzdurnej recenzji na yt ( ͡º ͜ʖ͡º)), nie wiem jak z 7t, na pewno tez bedzie obslugiwal wszystkie kodeki, ale jaki ma korektor to nie wiem (duze prawdopodobienstwo ze tez atmosa)

co do przejsciowki to chyba wystarczy, chociaz tez nie jestem do konca pewien,