Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady bo stoje rozkrokiem pomiedzy dwoma pilarkami stolowymi. Z jednej strony jest Bosch GTS 10 XC z drugiej Makita 2704. Kto mial stycznosc z ktorakolwiek z nich niech sie podzieli opinia. Oczywiscie jesli macie jakies inne propozycje w tych okolicach cenowych to chetnie rozwaze co innego.

Czytalem ze bosch ma slabe mocowanie noza rozszczepiajacego i slaby dostep do tarczy + na jednym filmiku gosc mowil ze jesli sie nie ustawi przykladnicy dobrze to potrafi zgubic 1mm na dlugosci. Co do makity nie znalazlem za duzo przydatnych opinii.
#stolarstwo #zakupy #drewno #diy
  • 10
Makita 2704


@holydreams: Mam Makitę MLT100. Inny model, więc nie wiem na ile Cie interesuje opinia. Jak coś to pisz. Tak jak patrzę to rzeczy, które mi przeszkadzają w MLT100 nie występują w 2704.
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie chce generalnie nauczyc sie troche stolarstwa. Mam sporo desek debowych dlugich nawet do 2m i grubych na 4-5mm wiec chce cos co da z tym rade a jak z tym sobie poradzi to ze wszystkim innym mysle ze tez. A pily nie bede wozil nigdzie tylko zrobie dla niej stanowisko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@holydreams: tak, dwe7492, mój błąd. przykladnica jest z obu, nie ma żadnych luzow. w makicie zapinana jest tylko od strony operatora, a do tego przykladnica jest tylko na długość połowy blatu co jest jest tak abstrakcyjną bzdurą, że nie mam pojecia kto to wymyślił.