Wpis z mikrobloga

Skończyłem liceum bez maturki i przyszedł czas żeby znaleźć jakąś prace. Okazuje się jednak że nie jest to takie łatwe bez doświadczenia w czymkolwiek ani uprawnień. Także obecnie oceniam swoją sytuacje na #!$%@?ą. Nie chce robić na magazynach bo mi się to nie opłaca gdyż mieszkam na wsi i musiałbym dojeżdżać a zarobki tam mnie do tego nie przekonują. Mirki podsuńcie jakieś pomysły co robić żeby zarabiać w miarę rozsądne pieniądze w takiej sytuacji bo już powoli tracę nadzieje na znalezienie w miarę dobrej pracy.
#praca
  • 11
@Buazei

Praca sezonowa za granicą,jak dorobisz to jakiś kurs itd..
Ja będę w podobnej sytuacji za 3 tyg z tym że zdaję maturę ale nie stać mnie na studia,będę szukał czegoś w Angli ewentualnie Niemczech przez agencję.
Albo jeśli masz prawo jazdy B, to szukaj pracy jako kurier czy coś. Aktualnie jestem w podobnej sytuacji, musiałem zrezygnować ze szkoły. Jestem po służbie przygotowawczej i załatwiam aktualnie wszystkie dokumenty, czekam na badania w rwkl i dopiero za jakieś 2 miesiące dostanę etat w jednostce wojskowej, a jutro mam rozmowę o prace jako kierowca 9 osobowego busa na przewóz ludzi po Polsce, 5 dni w tygodniu niby 4 na rękę.