Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie może głupie może mądre...
Otóż mam 30 lat i nigdy nie próbowałem żadnych narkotyków. Jakoś miałem zawsze takie towarzystwo, wśród którego narkotyki nie były zbytnio popularne, no i pamiętam szkolną indoktrynację, że narkotyki niszczą mózg itp. jakoś sam też wcześniej nie interesowałem się specjalnie tematem. Ostatnio z ciekawości zaglądałem na różne fora i zmieniły one mój światopogląd. Otóż okazuje się między innymi, że większość narkotyków w małych dawkach jest mniej toksycznych niż alkohol. Nie jestem raczej osobą, która goni za ulotnymi przyjemnościami. Nigdy nie byłem ani chwili od niczego uzależniony. I teraz pytanie chciałbym spróbować kilku narkotyków w ramach rozwoju osobistego, w sensie zdobyć nowe doświadczenia i sprawdzić jak się będę w ich trakcie zachowywał. Jestem laikiem, ale z tego co się interesowałem chciałbym spróbować:
-lsd/psylocybina ze względu na doświadczenia typu śmierć ego, inna perspektywa na otaczający nas świat
-mdma, doświadczenie silnego uczucia miłości i empatii do ludzi wokół
-kokaina, sprawdzenie jak to jest być w 100% pewnym siebie
-marihuana, ze względu na pewne lżejsze doświadczenia psychodeliczne, można sprawdzić czy źle się nie reaguje na narkotyki bez dużego ryzyka
Czy narkotyki dadzą mi to czego szukam? Czy raczej się zawiodę i służą one jedynie do osiągnięcia chwilowej przyjemności? Czy w ogóle to głupi pomysł i lepiej się nie pchać i jeżeli tyle przeżyłem czysty to niech już tak zostanie?
#narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece98c6b940832ef250ed09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
Nigdy nie byłem ani chwili od niczego uzależniony.


@AnonimoweMirkoWyznania: ile czasu dziennie siedzisz na wykop/ fb?

Masz odpowiednie BMI?

I teraz pytanie chciałbym spróbować kilku narkotyków w ramach rozwoju osobistego, w sensie zdobyć nowe doświadczenia i sprawdzić jak się będę w ich trakcie zachowywał.


@AnonimoweMirkoWyznania:

W przypadku psychodelików ma to sens, może nawet z mdma na sile tez. Ale z kokaina to bym uważał, możesz łatwo popłynąć. Paliłeś kiedyś papierosa?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania narkotyki biorą ci, którzy nie potrafią ogarnąć rzeczywistości lub rzeczywistość się znudziła i w ostatecznym rozrachunku nie potrafią już później zaakceptować nienarkotycznej rzeczywistości. Poważnie się zastanów mirku ()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konsonanspoznawczy:
Niekoniecznie. Wiem po sobie, że często jest to ucieczka właśnie w inną rzeczywistość, bo w tej normalnej nie ogarniamy. Albo nawet ta normalna to już jest nienormalna przez właśnie nadużywanie dragów.
  • Odpowiedz
@Merkowsky: Ale wiesz, ze teraz narkotykiem jest wszystko? Internet tez, slodycze, nawet mozna powiedziec, ze jak ktos cie pochwali i staniesz sie na chwile szczesliwy to juz dziala to jak narkotyk.
@AnonimoweMirkoWyznania: Napewno juz miales stycznosc z narkotykami, patrz u gory ^
Ja ci powiem tak, jesli chcesz ogarnac dobre zioło to jedz do holandi, tez tam grzybki psylocybinowe są wiec od razu mozesz sprobowac 2 rzeczy na raz, lsd
  • Odpowiedz
OP: @Jakis_Leszek

ile czasu dziennie siedzisz na wykop/ fb?


no dobra masz mnie xD ale staram się ograniczać ostatnio xD

Masz odpowiednie BMI?


kiepsko, jestem chudziutki

Paliłeś kiedyś papierosa?


paliłem całe liceum, ale bardziej dla towarzystwa, nigdy się nie uzależniłem, jak na studiach nie miałem z kim palić to przestałem sam z siebie

jedne narkotyki tak inne nie. Nie ma jasnej odpowiedzi.


w zasadzie interesuje mnie poszerzanie własnej świadomości, wiem, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

są jakieś dobre źródła informacji? czy tylko fora jak hyperreal i muszę na nich szukać i czytać? możesz streścić jakie są największe ryzyka?


Na początek proponuję stronę:
sin.org.pl

Warto też rollsafe.org(głównie bezpieczne branie MDMA)

Są też tematyczne kanały na Youtube.
Np. holenderski drugslub, w którym biorą różne rzeczy na wizji, jednocześnie omawiają efekty i zagrożenia. Polskie kanały też są, ale mało jestem w nich rozeznany.
  • Odpowiedz