Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszystkie wpisy o #zwiazki są bazowane na tinderze. Kiedy ludzie zrozumieją, że tinder to nie najlepsze miejsce do poznania drugiej połówki bo większość ludzi, którzy tam siedzą to:
1. Osoby, które właśnie wyszly ze związku i tak serio to nie są gotowe na następny.
2. Osoby szukające fwb/ons.
3. Osoby, które w sumie same nie wiedzą czego chcą, ale z nudów/ciekawości sobie poprzesuwają.
I naprawdę mały procent osób, które szukają związku, a nie wiedzą gdzie lub nie mają gdzie poznawać nowych ludzi.
A potem płacz, że "na rynku świń beznadziejna sytuacja" xD
#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 25
@Variv: nikogo tu nie szukam ( )
@Porucznik_Blaze szkoła, praca rozumiem bo jak nie wypali to później siedzi się w kwasie, a dlaczego przez znajomych odpada?
Siłownia/zajęcia sportowe, puby, różne eventy czy nawet głupie grupy Facebookowe związane z twoimi zainteresowaniami, park, sklep. Wszędzie można kogoś ciekawego poznać. Tylko zamiast od razu wyskakiwać z
fajna jesteś świnia, daj numer telefonu_ bo pewnie odmówi to normalnie porozmawiać
@Harmonia: spotkałam się już z opinią od faceta, że jeżeli dziewczyna zagaduje pierwsza czy przejmuje inicjatywę to on nie będzie zainteresowany bo się czuje pozbawiony męskości i w ogóle faceci to łowcy i nie chcą "ofiary", która sama do niego przychodzi ()
@Jakikolwieklogin: Tinder to zajebiste miejsce do kontaktów z Dupeczkami, jeżeli nie jesteś wykopkiem spermiarzem, emanujący całkowitym brakiem ciekawości co do swojej osoby ze strony płci przeciwnej. Dla takich Tinder to gwóźdź do trumny #!$%@?. Jednak jak jesteś normalnym gościem z jakimiś ludzkimi zainteresowania i chociaż minimalnym poziomem bajerki możesz się w #!$%@? nauczyć i przede wszystkim poznać schemat działania może z 3/4 dupek z tej apki.

To są #!$%@? przydatne umiejętności,
@Porucznik_Blaze: > A ile znasz par które się tak poznały?...
Praktycznie większość par, które znam. Takich z tindera, które już chwilę trwają znam jedną.

Bo nie każdy ma wolne dziewczyny w swojej grupie znajomych...

Jeżeli masz pary w grupie znajomych to dziewczyny mogą mieć wolne koleżanki w pracy, znajome z innych grup, kuzynki itp faceci zresztą też.
Jeżeli masz pary w grupie znajomych to dziewczyny mogą mieć wolne koleżanki w pracy, znajome z innych grup, kuzynki


@Jakikolwieklogin: Ludzie poznają się naturalnie, jak ktoś kogoś zapoznaje, bo przyprowadza go np. na wspólny wypad do pubu. A takie podejście desperackie "hej, masz może wolne koleżanki albo kuzynkę, weź mnie zapoznaj z nimi bo dziewczyny szukam" to jak dla mnie cringe
@Porucznik_Blaze: czy ja wiem czy cringe? To nie tak, że każesz się ustawiać na randkę w ciemno, ale jak rzucisz hasłem, że chcesz kogoś poznać, a oni znają kogoś wolnego to po prostu was oboje zapraszają na jakieś wyjście na piwo żeby się poznać bez żadnego ciśnienia, że randka czy coś.
Kumple mojego faceta często go pytają czy mam jakieś wolne koleżanki żeby je zaprosić jak gdzieś wychodzimy