Wpis z mikrobloga

@Koliat: Edge odpada :D nie pojdzie z naszym oprogramwoaniem medycznym. A co do pierwszego, wariacie ja nie wiem :( ja jak tu przyszedlem do pracy to juz tak bylo zrobione wszystko :/ teraz staram sie to prostowac wszystko
  • Odpowiedz
@sophisticated7: Ale mówisz o starym Edgeu czy tym Edge Chromium? Stary Edge na własnym silniku EdgeHTML był trochę niekompatybilny, ale nowy Edge to jak Chrome tylko lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Koliat: Nasz system jest robiony pod mozzile XD Wspierana wersja przeglądarki dla wersji 2020.MS1
Mozilla Firefox 70
Wersje przeglądarek na urządzenia mobilne dla wersji 2020.MS1
Android 2.3+, iOS 6+, Win Phone 8.1 (z IE11)
Wspierana wersja Java JRE Java wersja 1.8.0_231

A nawet jesli to ciezko by bylo przestawic ludzi na inna przegladarke, ale to chyba najmniejszy klopot dla mnie :D
  • Odpowiedz
@sophisticated7: Jeśli na mobilnym IE11 Win8.1 (XDDD) to działa to nie wiem co oni tam napchali że na Edge Chromium nie ruszy. No ale to tyle - jak chcesz zarządzać FF - wrzuć sobie GPO do firefoxa, jak robić coś to porządnie
  • Odpowiedz
@sophisticated7: GPO jak zaimportujesz na DC to jest po prostu zestaw wpisów w rejestrze / pliku / czymkolwiek ubrane w GUI. Oczywiście jak dokopiesz sie który plik / rejestr za co odpowiada to możesz zrobić to bez importowania GPO, za pomocą wbudowanych narzędzi. Korzystanie z dostarczonego GPO przez FF to znacząco ułatwia
  • Odpowiedz